Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Dokumentární fotopohlednice

59663 - 1911 cikáni u stanu, kartářka, skupina rakouských vojáků; ne
1911 cikáni u stanu, kartářka, skupina rakouských vojáků; neprošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
59572 - 1930 cikáni, VELKÁ LOMNICA (Slovensko), v pozadí Tatry; nepo
1930 cikáni, VELKÁ LOMNICA (Slovensko), v pozadí Tatry; nepoužitá, lehce odřené růžky, vyvolávací cena:
54057 - 1937 Pohřební vůz Pohřebního ústavu hl.m.Prahy s posádkou, č
1937 Pohřební vůz Pohřebního ústavu hl.m.Prahy s posádkou, čekající v průjezdu lánského známku na odvezení zemřelého prezidenta TGM, datováno 17.9.1937, sign. Vladimír Kedrovič, Indusfoto, vzadu popis,čb fotopohlednice, dobře zachovalé, vyvolávací cena: