Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury

  Ostatní kategorie
< Atypické provedení Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury Sbírky a partie >
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-11 z 11]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
4007
56911 / 4007 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury,
500 🔒 Pouze po přihlášení
4008
57253 / 4008 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1 200 🔒 Pouze po přihlášení
4009
57064 / 4009 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1923 karikatura tlustého muže s deštníkem; prošlá, omačkané růžky
200 🔒 Pouze po přihlášení
4010
57879 / 4010 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
400 🔒 Pouze po přihlášení
4011
57884 / 4011 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1900 andílek - malíř a zajíc, litografie; DA, prošlá, psáno tajným písmem, dobrý stav
500 🔒 Pouze po přihlášení
4012
57062 / 4012 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1906 čert - Gruss vom Krampus, červená plocha bez čerta, metla, zlacená, tlačená; prošlá, dobrý stav
400 🔒 Pouze po přihlášení
4013
57455 / 4013 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1914 čert - zlacená, tlačená; prošlá přes FP, K.u.K. Kriagsmarine/ S.M.S. Csepel, výborný stav
200 🔒 Pouze po přihlášení
4014
56176 / 4014 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1920 čert, červený kartón; prošlá, bezvadná
500 🔒 Pouze po přihlášení
4015
59207 / 4015 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1905 Mikuláš, litografická pohlednice, tlačená, stříbřená; nepoužitá, výborný stav
400 🔒 Pouze po přihlášení
4016
56175 / 4016 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1905 Santa Klaus, tlačená a zlacená; DA, prošlá, dobrý stav
400 🔒 Pouze po přihlášení
4017
57450 / 4017 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1900-05 sestava 4ks blahopřejných litografických pohlednic s motivem prasátek a peněz, tlačené, zlacené; prošlé, 1x zlomený roh
320 🔒 Pouze po přihlášení

22.02.2018 13:10
Image

Zpráva

Klientské číslo Jméno a příjmení * Email *
Text / Poznámka
:: ok ::