Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
4007
1899 Noční pozdrav z . . . (Gruss aus . . . Bei Nacht), litografická koláž, sova, netopýr; DA, prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
4008
Vyvolávací cena: Kč
4010
1900 andílek, ptáčci, litografie v zeleném odstínu; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4011
1900 andílek - malíř a zajíc, litografie; DA, prošlá, psáno tajným písmem, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4012
1906 čert - Gruss vom Krampus, červená plocha bez čerta, metla, zlacená, tlačená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4013
1914 čert - zlacená, tlačená; prošlá přes FP, K.u.K. Kriagsmarine/ S.M.S. Csepel, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
4015
1905 Mikuláš, litografická pohlednice, tlačená, stříbřená; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
4017
1900-05 sestava 4ks blahopřejných litografických pohlednic s motivem prasátek a peněz, tlačené, zlacené; prošlé, 1x zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč