Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury

56911 - 1899 Noční pozdrav z . . . (Gruss aus . . . Bei Nacht), lito
1899 Noční pozdrav z . . . (Gruss aus . . . Bei Nacht), litografická koláž, sova, netopýr; DA, prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57253 - 1910 průlet Halleyovy komety, zástup lidiček, Kdo podrží poh
Vyvolávací cena:
57064 - 1923 karikatura tlustého muže s deštníkem; prošlá, omačkané
1923 karikatura tlustého muže s deštníkem; prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57879 - 1900 andílek, ptáčci, litografie v zeleném odstínu; DA, proš
1900 andílek, ptáčci, litografie v zeleném odstínu; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57884 - 1900 andílek - malíř a zajíc, litografie; DA, prošlá, psáno
1900 andílek - malíř a zajíc, litografie; DA, prošlá, psáno tajným písmem, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57062 - 1906 čert - Gruss vom Krampus, červená plocha bez čerta, met
1906 čert - Gruss vom Krampus, červená plocha bez čerta, metla, zlacená, tlačená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57455 - 1914 čert - zlacená, tlačená; prošlá přes FP, K.u.K. Kriagsm
1914 čert - zlacená, tlačená; prošlá přes FP, K.u.K. Kriagsmarine/ S.M.S. Csepel, výborný stav
Vyvolávací cena:
56176 - 1920 čert, červený kartón; prošlá, bezvadná
1920 čert, červený kartón; prošlá, bezvadná
Vyvolávací cena:
59207 - 1905 Mikuláš, litografická pohlednice, tlačená, stříbřená; n
1905 Mikuláš, litografická pohlednice, tlačená, stříbřená; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
56175 - 1905 Santa Klaus, tlačená a zlacená; DA, prošlá, dobrý stav
1905 Santa Klaus, tlačená a zlacená; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57450 - 1900-05 sestava 4ks blahopřejných litografických pohlednic s
1900-05 sestava 4ks blahopřejných litografických pohlednic s motivem prasátek a peněz, tlačené, zlacené; prošlé, 1x zlomený roh
Vyvolávací cena: