Burda Auction (Filatelie Burda)
NÁPOVĚDA & FAQ           




Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Reklama

sign_info Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
  Ostatní kategorie
  Nastavení zobrazení
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení: 
  Zobrazení položek    [1-12 z 12]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3886
58185 / 3886 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:2
1939 propagační pohlednice Slovenského štátu; VF, prošlá, příležitostné razítko Trnava/ autopošta 13.VIII.39, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama,
500 🔒 Pouze po přihlášení
3936
58636 / 3936 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:1
1900 Anton Kreische, Salami-Fabrik, Budapest, Köbánya, zdobený předtištěný objednací lístek; DA, prošlý, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama,
220 🔒 Pouze po přihlášení
3937
57845 / 3937 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:2
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Die Kneipp-Pillen, Kneippovy pilulky, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama,
300 🔒 Pouze po přihlášení
3938
57847 / 3938 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:2
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's Grennessel-Haarwasser, kopřivová vlasová voda faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama,
300 🔒 Pouze po přihlášení
3939
57848 / 3939 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:2
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's reine Heilseifen, blahodárné mýdlo faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama,
300 🔒 Pouze po přihlášení
3940
57846 / 3940 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:2
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Tormentol, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama,
300 🔒 Pouze po přihlášení
3941
58638 / 3941 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:2
U:A5
1900 V. Baše, továrna na výrobu kyselého zelí, Bolehošť, 3-dílný objednací lístek (neoddělený); prošlý, lehké skvrny
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama, U:A5
200 🔒 Pouze po přihlášení
3942
57852 / 3942 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:2
1905 mince na pohlednicích, Belgie, tlačená, zlacená; nepoužitá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama,
300 🔒 Pouze po přihlášení
3943
57873 / 3943 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:2
1910 kávové náhražky firmy Dr. Fr. Zátka, "Český Kneipp", litografie; neprošlá, odřené okraje a růžky
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama,
200 🔒 Pouze po přihlášení
3944
57822 / 3944 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:2
1910 ZOO München, slon naráží pivní sudy; nepoužitá, odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama,
300 🔒 Pouze po přihlášení
3945
57869 / 3945 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:2
1930 Ex-Šuměnky, továrna hašlerek Lhotský, Praha, vystřihovací pohlednice; nepoužitá, zlomený roh
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama,
200 🔒 Pouze po přihlášení
3946
55695 / 3946 - Pohlednice / Motiv / Reklama
Jakost
F:2
1938? látky "Páv", reklamní pohlednice; VF, neprošlá, odřené rohy
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Reklama,
200 🔒 Pouze po přihlášení



Poslední aktualizace:
10.12.2018 16:50
:: © Burda Auction, s.r.o (Filatelie Burda) - Pořádání aukcí, prodej a nákup filatelistického a dalšího sběratelského materiálu (Filatelie, Poštovní známky, Celiny, Celistvosti, Dopisy, Filokratie, Pohlednice a dalších) ::