Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Evropa

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
info
Aktuálně běží Aukce 60, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
62709 - 1902 Sarajevo (Сараје
+1
Jakost
1902 Sarajevo (Сарајево) - litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62609 - 1910 TRAVNIK (Травни
+1
Jakost
1910 TRAVNIK (Травник) - koláž "město v budoucnosti", netradiční provedení; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:A5
62707 - 1900 Strasbourg - litografie, stylizace šunky; DA, ilustrace
+1
Jakost
1900 Strasbourg - litografie, stylizace šunky; DA, ilustrace Bastien, nepoužitá, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
62708 - 1897 Trieste - pérová litografie; DA, prošlá, výborný stav
+1
Jakost
1897 Trieste - pérová litografie; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62710 - 1912 Esch s. A. - koláž, známky na pohlednicích, celkový poh
+1
Jakost
1912 Esch s. A. - koláž, známky na pohlednicích, celkový pohled a nádraží, znak, stříbřená, tlačená; prošlá, průpich v růžku, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62711 - 1902 Dachau - litografická koláž dubové listí; DA, prošlá, z
+1
Jakost
1902 Dachau - litografická koláž dubové listí; DA, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
62718 - 1900 München - litografická koláž, foto ulice Ludwigsstrasse
+1
Jakost
1900 München - litografická koláž, foto ulice Ludwigsstrasse, vlajky, erb, tlačená; DA, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62719 - 1900 Regensburg - litografická koláž, erby, zlacená, tlačená
+1
Jakost
1900 Regensburg - litografická koláž, erby, zlacená, tlačená; DA, nepoužitá, bezvadná
Vyvolávací cena:
62720 - 1898 Regensburg - zimní pozdrav, litografická koláž, dvojice
+1
Jakost
1898 Regensburg - zimní pozdrav, litografická koláž, dvojice na bruslích; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62715 - 1898 Hamburg - litografická koláž, IX. Deutsches Turnfest; D
+1
Jakost
1898 Hamburg - litografická koláž, IX. Deutsches Turnfest; DA, prošlá, příležitostné razítko, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62714 - 1900 Halsbrücke - obrazová koláž, továrna, komín vysoký 140m
+1
Jakost
1900 Halsbrücke - obrazová koláž, továrna, komín vysoký 140m; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62713 -  Radeberg-Großerkmannsdorf - Gasthof zum Erbgericht, pérová
+1
Jakost
Radeberg-Großerkmannsdorf - Gasthof zum Erbgericht, pérová litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62717 - 1900 Karlówek (Klein-Karlsberg) - litografická koláž, restau
+1
Jakost
1900 Karlówek (Klein-Karlsberg) - litografická koláž, restaurace Zur-Erholung, vodopád; DA, prošlá, oxidace v okraji
Vyvolávací cena:
62716 - 1900 Szklarska Poręba - litografická koláž, panorama Krkonoš
+1
Jakost
1900 Szklarska Poręba - litografická koláž, panorama Krkonoš, sklářská huť Józefina (Josephinehütte); DA, prošlá, stržená známka, odřené rohy, malá skvrna
Vyvolávací cena:
62612 - 1898 Maria Trost - elektrická dráha, litografie, zelený odst
+1
Jakost
1898 Maria Trost - elektrická dráha, litografie, zelený odstín; DA, prošlá, lehká skvrna
Vyvolávací cena:
62721 - 1897 Wien - Münchener Löwenbräu Bierhalle, litografická kolá
+1
Jakost
1897 Wien - Münchener Löwenbräu Bierhalle, litografická koláž, chmel; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62722 - 1900 Wien - litografická koláž, restaurace Schottenthor, int
+1
Jakost
1900 Wien - litografická koláž, restaurace Schottenthor, interiéry, zelený odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61635 - 1899-00 sestava 5ks jednobarevných pohlednic, 3x Bukurešť (1
+1
Jakost
1899-00 sestava 5ks jednobarevných pohlednic, 3x Bukurešť (1x měsíček), 1x tramvaj (koňka?), všechny DA, použité, 1x perfin F.S., zachovalé, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena:
62634 - 1916 Pragersko (Pragerhof) - nádraží, vlak; neprošlá, lehce
+1
Jakost
1916 Pragersko (Pragerhof) - nádraží, vlak; neprošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62723 - 1909 Weinfelden - znaky a pomníky kolem fotografie hradu, tl
+1
Jakost
1909 Weinfelden - znaky a pomníky kolem fotografie hradu, tlačená, zlacená, stříbřená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62725 - 1898 Istanbul (Constantinople) - litografie, pohled na úžinu
+1
Jakost
1898 Istanbul (Constantinople) - litografie, pohled na úžinu; DA, prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena:
62611 - 1915 STRYJ (Стрий) - koláž měs
+1
Jakost
1915 STRYJ (Стрий) - koláž "město v budoucnosti"; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
U:A5
62613 - 1916 STRYJ (Стрий) - koláž, ná
+1
Jakost
1916 STRYJ (Стрий) - koláž, nádraží, tramvaj, automobil, lidé; prošlá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena:
U:A5
62512 - 1900 WAMBIERZYCE (Vambeřice / Albendorf) - litografická kolá
+1
Jakost
1900 WAMBIERZYCE (Vambeřice / Albendorf) - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
U:A5