Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo

Aktuálně běží Aukce 67, kde můžete najít podobné položky a dražit!
62711 - 1902 Dachau - litografická koláž dubové listí; DA, pro
1902 Dachau - litografická koláž dubové listí; DA, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
62718 - 1900 München - litografická koláž, foto ulice Ludwigsstr
1900 München - litografická koláž, foto ulice Ludwigsstrasse, vlajky, erb, tlačená; DA, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62719 - 1900 Regensburg - litografická koláž, erby, zlacená, tla
1900 Regensburg - litografická koláž, erby, zlacená, tlačená; DA, nepoužitá, bezvadná
Vyvolávací cena:
62720 - 1898 Regensburg - zimní pozdrav, litografická koláž, dvo
1898 Regensburg - zimní pozdrav, litografická koláž, dvojice na bruslích; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62715 - 1898 Hamburg - litografická koláž, IX. Deutsches Turnfest
1898 Hamburg - litografická koláž, IX. Deutsches Turnfest; DA, prošlá, příležitostné razítko, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62714 - 1900 Halsbrücke - obrazová koláž, továrna, komín vysok
Vyvolávací cena:
62713 -  Radeberg-Großerkmannsdorf - Gasthof zum Erbgericht, pérov
Radeberg-Großerkmannsdorf - Gasthof zum Erbgericht, pérová litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: