Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Evropa
2691
1902 Sarajevo (Сарајево) - litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2692
1910 TRAVNIK (Травник) - koláž "město v budoucnosti", netradiční provedení; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2693
1900 Strasbourg - litografie, stylizace šunky; DA, ilustrace Bastien, nepoužitá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2695
Vyvolávací cena: Kč
2697
Vyvolávací cena: Kč
2698
Vyvolávací cena: Kč
2699
Vyvolávací cena: Kč
2700
Vyvolávací cena: Kč
2701
Vyvolávací cena: Kč
2702
Vyvolávací cena: Kč
2703
1900 Karlówek (Klein-Karlsberg) - litografická koláž, restaurace Zur-Erholung, vodopád; DA, prošlá, oxidace v okraji
Vyvolávací cena: Kč
2704
1900 Szklarska Poręba - litografická koláž, panorama Krkonoš, sklářská huť Józefina (Josephinehütte); DA, prošlá, stržená známka, odřené rohy, malá skvrna
Vyvolávací cena: Kč
2705
1898 Maria Trost - elektrická dráha, litografie, zelený odstín; DA, prošlá, lehká skvrna
Vyvolávací cena: Kč
2706
1897 Wien - Münchener Löwenbräu Bierhalle, litografická koláž, chmel; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2707
1900 Wien - litografická koláž, restaurace Schottenthor, interiéry, zelený odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2708
Vyvolávací cena: Kč
2710
1909 Weinfelden - znaky a pomníky kolem fotografie hradu, tlačená, zlacená, stříbřená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2711
1898 Istanbul (Constantinople) - litografie, pohled na úžinu; DA, prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
2712
1915 STRYJ (Стрий) - koláž "město v budoucnosti"; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2713
Vyvolávací cena: Kč
2720
1900 WAMBIERZYCE (Vambeřice / Albendorf) - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč