Burda Auction (Filatelie Burda)
NÁPOVĚDA & FAQ           




Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Evropa

sign_info Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
  Upřesněte podkategorii
  Nastavení zobrazení
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení: 
  Zobrazení položek    [1-24 z 24]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
2691
62709 / 2691 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Bosna a Hercegovina
Jakost
F:2
1902 Sarajevo (Сарајево) - litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Bosna a Hercegovina,
700 
🔒 Pouze po přihlášení
2692
62609 / 2692 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Bosna a Hercegovina
Jakost
F:2
U:A5
1910 TRAVNIK (Травник) - koláž "město v budoucnosti", netradiční provedení; nepoužitá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Bosna a Hercegovina, U:A5
2 000 
🔒 Pouze po přihlášení
2693
62707 / 2693 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Francie
Jakost
F:2
1900 Strasbourg - litografie, stylizace šunky; DA, ilustrace Bastien, nepoužitá, zlomený růžek
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Francie,
460 
🔒 Pouze po přihlášení
2694
62708 / 2694 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Itálie
Jakost
F:2
1897 Trieste - pérová litografie; DA, prošlá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Itálie,
600 
🔒 Pouze po přihlášení
2695
62710 / 2695 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Lucembursko
Jakost
F:2
1912 Esch s. A. - koláž, známky na pohlednicích, celkový pohled a nádraží, znak, stříbřená, tlačená; prošlá, průpich v růžku, lehce odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Lucembursko,
500 
🔒 Pouze po přihlášení
2696
62711 / 2696 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Bayern
Jakost
F:2
1902 Dachau - litografická koláž dubové listí; DA, prošlá, zlomený růžek
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Bayern,
950 
🔒 Pouze po přihlášení
2697
62718 / 2697 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Bayern
Jakost
F:2
1900 München - litografická koláž, foto ulice Ludwigsstrasse, vlajky, erb, tlačená; DA, nepoužitá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Bayern,
950 
🔒 Pouze po přihlášení
2698
62719 / 2698 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Bayern
Jakost
F:2
1900 Regensburg - litografická koláž, erby, zlacená, tlačená; DA, nepoužitá, bezvadná
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Bayern,
1 000 
🔒 Pouze po přihlášení
2699
62720 / 2699 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Bayern
Jakost
F:2
1898 Regensburg - zimní pozdrav, litografická koláž, dvojice na bruslích; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Bayern,
1 200 
🔒 Pouze po přihlášení
2700
62715 / 2700 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Hamburg
Jakost
F:2
1898 Hamburg - litografická koláž, IX. Deutsches Turnfest; DA, prošlá, příležitostné razítko, lehce odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Hamburg,
1 200 
🔒 Pouze po přihlášení
2701
62714 / 2701 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Sachsen
Jakost
F:2
1900 Halsbrücke - obrazová koláž, továrna, komín vysoký 140m; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Sachsen,
900 
🔒 Pouze po přihlášení
2702
62713 / 2702 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Sachsen
Jakost
F:2
Radeberg-Großerkmannsdorf - Gasthof zum Erbgericht, pérová litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo / Sachsen,
800 
🔒 Pouze po přihlášení
2703
62717 / 2703 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Polsko
Jakost
F:2
1900 Karlówek (Klein-Karlsberg) - litografická koláž, restaurace Zur-Erholung, vodopád; DA, prošlá, oxidace v okraji
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Polsko,
800 
🔒 Pouze po přihlášení
2704
62716 / 2704 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Polsko
Jakost
F:2
1900 Szklarska Poręba - litografická koláž, panorama Krkonoš, sklářská huť Józefina (Josephinehütte); DA, prošlá, stržená známka, odřené rohy, malá skvrna
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Polsko,
750 
🔒 Pouze po přihlášení
2705
62612 / 2705 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Rakousko / Steiermark
Jakost
F:2
1898 Maria Trost - elektrická dráha, litografie, zelený odstín; DA, prošlá, lehká skvrna
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Rakousko / Steiermark,
400 
🔒 Pouze po přihlášení
2706
62721 / 2706 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Rakousko / Wien
Jakost
F:2
1897 Wien - Münchener Löwenbräu Bierhalle, litografická koláž, chmel; DA, prošlá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Rakousko / Wien,
950 
🔒 Pouze po přihlášení
2707
62722 / 2707 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Rakousko / Wien
Jakost
F:2
1900 Wien - litografická koláž, restaurace Schottenthor, interiéry, zelený odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Rakousko / Wien,
900 
🔒 Pouze po přihlášení
2708
61635 / 2708 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Rumunsko
Jakost
F:2
1899-00 sestava 5ks jednobarevných pohlednic, 3x Bukurešť (1x měsíček), 1x tramvaj (koňka?), všechny DA, použité, 1x perfin F.S., zachovalé, stojí za prohlídku
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Rumunsko,
500 
🔒 Pouze po přihlášení
2709
62634 / 2709 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Slovinsko
Jakost
F:2
1916 Pragersko (Pragerhof) - nádraží, vlak; neprošlá, lehce odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Slovinsko,
300 
🔒 Pouze po přihlášení
2710
62723 / 2710 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Švýcarsko
Jakost
F:2
1909 Weinfelden - znaky a pomníky kolem fotografie hradu, tlačená, zlacená, stříbřená; prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Švýcarsko,
500 
🔒 Pouze po přihlášení
2711
62725 / 2711 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Turecko
Jakost
F:2
1898 Istanbul (Constantinople) - litografie, pohled na úžinu; DA, prošlá, lehký lom v růžku
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Turecko,
800 
🔒 Pouze po přihlášení
2712
62611 / 2712 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Ukrajina
Jakost
F:2
U:A5
1915 STRYJ (Стрий) - koláž "město v budoucnosti"; prošlá, odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Ukrajina, U:A5
1 500 
🔒 Pouze po přihlášení
2713
62613 / 2713 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Ukrajina
Jakost
F:2
U:A5
1916 STRYJ (Стрий) - koláž, nádraží, tramvaj, automobil, lidé; prošlá, zakulacené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Ukrajina, U:A5
600 
🔒 Pouze po přihlášení
2720
62512 / 2720 - Pohlednice / Místopis / Evropa / Polsko
Jakost
F:2
U:A5
1900 WAMBIERZYCE (Vambeřice / Albendorf) - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky, lehké skvrny
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Polsko, U:A5
400 
🔒 Pouze po přihlášení



Poslední aktualizace:
23.02.2018 11:40
Image

Zpráva

Klientské číslo Jméno a příjmení * Email *
Text / Poznámka
:: © Burda Auction, s.r.o (Filatelie Burda) - Pořádání aukcí, prodej a nákup filatelistického a dalšího sběratelského materiálu (Filatelie, Poštovní známky, Celiny, Celistvosti, Dopisy, Filokratie, Pohlednice a dalších) ::
:: .ok ::