Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Evropa / Německo
2697
1900 München - litografická koláž, foto ulice Ludwigsstrasse, vlajky, erb, tlačená; DA, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2698
1900 Regensburg - litografická koláž, erby, zlacená, tlačená; DA, nepoužitá, bezvadná
Vyvolávací cena: Kč
2699
1898 Regensburg - zimní pozdrav, litografická koláž, dvojice na bruslích; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2700
1898 Hamburg - litografická koláž, IX. Deutsches Turnfest; DA, prošlá, příležitostné razítko, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2701
Vyvolávací cena: Kč
2702
Radeberg-Großerkmannsdorf - Gasthof zum Erbgericht, pérová litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč