Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
Aktuálně běží Aukce 74, kde můžete najít podobné položky a dražit!
2394
1900 Hradec nad Moravicí - 3-okénková litografie; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2396
1899 Bezděz - litografická koláž, oltář, interiér kostela; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2398
1906 Orlík - litografická koláž, jelen, tlačeno, zlaceno; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2399
1890 Orlík - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, zlomený růžek, krátké natržení v dolním okraji
Vyvolávací cena: Kč