Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky

Aktuálně běží Aukce 58, kde můžete najít podobné položky a dražít!

  Ostatní kategorie
Hrady a zámky Krkonoše >
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-6 z 6]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
2394
61959 / 2394 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
1900 Hradec nad Moravicí - 3-okénková litografie; DA, prošlá, odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky,
340
🔒 Pouze po přihlášení
2395
62049 / 2395 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
1895 Karlštejn - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, dobrý stav
🔒 Pouze po přihlášení
2396
61930 / 2396 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
1899 Bezděz - litografická koláž, oltář, interiér kostela; DA, prošlá, dobrý stav
🔒 Pouze po přihlášení
2397
62422 / 2397 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
1899 Rábí - litografická koláž, znak; DA, prošlá, dobrý stav
🔒 Pouze po přihlášení
2398
62381 / 2398 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
1906 Orlík - litografická koláž, jelen, tlačeno, zlaceno; DA, prošlá, výborný stav
🔒 Pouze po přihlášení
2399
62379 / 2399 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
1890 Orlík - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, zlomený růžek, krátké natržení v dolním okraji
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky, U:A5
🔒 Pouze po přihlášení

19.10.2018 14:01