Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky

Aktuálně běží Aukce 61, kde můžete najít podobné položky a dražit!
61959 - 1900 Hradec nad Moravicí - 3-okénková litografie; DA, prošlá
1900 Hradec nad Moravicí - 3-okénková litografie; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62049 - 1895 Karlštejn - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, dobrý st
1895 Karlštejn - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61930 - 1899 Bezděz - litografická koláž, oltář, interiér kostela; D
1899 Bezděz - litografická koláž, oltář, interiér kostela; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62422 - 1899 Rábí - litografická koláž, znak; DA, prošlá, dobrý stav
1899 Rábí - litografická koláž, znak; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62381 - 1906 Orlík - litografická koláž, jelen, tlačeno, zlaceno; DA
1906 Orlík - litografická koláž, jelen, tlačeno, zlaceno; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62379 - 1890 Orlík - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, zlomený růže
1890 Orlík - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, zlomený růžek, krátké natržení v dolním okraji
Vyvolávací cena: