Písemná aukce 21 / Pohlednice
3291
1930 nahá dívka s krabicí, Made in France; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3293
1900 secese, litografická koláž, dívka s růžemi; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3294
1902 M.M.Vienne - čarodějnice s kočkou, málo se vyskytující námět obrazu pohlednic, DA, prošlá poštou, mírně poškozené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3295
1939 ŠTEFÁNIK M.R. (1880-1919), zakladatel Československého státu, pohlednice tkaná v hedvábí, vzadu zn. s příležitostným raz. Brezová pod Bradlom 5.V.1939, neprošlé, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
3296
1910 d'ESTE František Ferdinand, arcivévoda (1863–1914), následník rakousko-uherského trůnu, sestava 2ks pohlednic se záběry z rodinného prostředí, vydal Bruner-Dvořák, Praha; nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3297
1930? CHAPLIN, PICKFORD, FAIRBANKS, američtí herci na společné fotografii, hnědý tón, Made in France, nepoužitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3300
1910 skřítek s muchomůrkami s bankovkou, barevná naivní koláž, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3301
1901 oválný tvar, velikonoční pohlednice ve tvaru vejce, litografie; DA, prošlá, dobrý stav, zajímavá kuriozita
Vyvolávací cena: Kč
3302
1926 legitimace, propagační pohlednice a současně členský průkaz člena spolku sběratelů pohlednic "Kosmopolit", Německo, prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3303
1933 SUDEK Josef (1896–1976), čb, vánoční pozdrav, vydala Družstevní práce/ 8, Česká galerie X. (301. publikace), prošlé, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3304
1940 LADA Josef (1887–1957), cyklus Lidové písně, Družstevní práce 5; VF, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3305
1940 LADA Josef (1887–1957), cyklus Lidové písně, Družstevní práce 6; VF, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3306
1901 KIRCHNER Rafael, Paris, litografie, secesní koláž, dívka a žába, zlaceno, neprošlá, bez adresních linek
Vyvolávací cena: Kč
3307
1900 KIRCHNER Rafael: Dívka v pruhovaných šatech malující na zeď, DA, neprošlá
Vyvolávací cena: Kč
3308
1899 KIRCHNER Raphael, dívčí hlavička ve čtyřlístku, zelený a zlatý tón, DA, použité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3311
1910 KOEHLER Mela (1885–1960), B.K.W. I. 384-5, dáma ve fialových šatech, poštovně prošlé, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3312
1915 OBRÁTIL Karel Jaroslav (1866–1945), slovácká výstava, Uherské Hradiště, propagační pohlednice, zlaceno; nepoužitá, krátké natržení v dolním okraji (3mm)
Vyvolávací cena: Kč
3313
1903 Wiener Rathaus Keller, krásná secesní pohlednice s námětem vítání jara, DA, prošlá poštou, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3314
1910 KOEHLER Mela (1885–1960), M.M. Nr.1407, děti s košíkem květin, neprošlá, odřené růžky, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3315
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 3 (Weill.46), Svítání, francouzské vydání; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3316
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 3, Roční období III. (Weill.52), Podzim, francouzské vydání; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3317
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Blahoslavenství (Weill.131), Blahoslavení chudí duchem, galerie UP 655; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3318
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Blahoslavenství (Weill.131), Blahoslavení chudí duchem, galerie UP 655; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3319
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Blahoslavenství (Weill.133), Blahoslavení milosrdní, galerie UP 653; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3320
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Blahoslavenství (Weill.134), Blahoslavení pokojní, galerie UP 552; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3321
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.143), Syna svého, galerie UP 650; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3322
1925 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.144), Pokořena a zmučena, vydal Pešl; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3323
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.145), Silou k svobodě, galerie UP 649; nepoužitá, vzadu lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3324
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.148), Síla tvůrčí, galerie UP 646; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3325
1923 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.148), Síla tvůrčí, vydal Pešl; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3326
1921 MUCHA Alfons (1860–1939): Fresky - Obecní dům (Weill.149), Spravedlnost, galerie UP 640; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3327
1923 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.149), Spravedlnost; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3328
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.150), Samostatnost, galerie UP 642; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3329
1923 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.150), Samostatnost, vydal Pešl; nepoužitá, lehký lom v levém horním růžku
Vyvolávací cena: Kč
3330
1915 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.151), Nepoddajnost, vydal Novotný, Praha; nepoužitá, vzadu lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3331
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.151), Nepoddajnost, galerie UP 645; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3332
1921 MUCHA Alfons (1860–1939): Fresky - Obecní dům (Weill.152), Mateřská moudrost, galerie UP 644; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3333
1923 MUCHA Alfons (1860–1939): Fresky - Obecní dům (Weill.152), Mateřská moudrost, vydal Pešl; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3334
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.153), Ostražitost, galerie UP 647; nepoužitá, vzadu lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3335
1925 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej (Weill.164-165, 167, 170-171, 173), kompletní soubor 6ks pohlednic, v původním obalu, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3336
Vyvolávací cena: Kč
3337
1893 Josef Šváb č. 13, barevná litografie, hospodyňka, DA, neprošlá, vzadu popsaná, odřené růžky, vzácná pohlednice
Vyvolávací cena: Kč
3338
1891 Josef Šváb č. 28, barevná litografie, vnadná dáma, DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky, zlomený roh, hledané
Vyvolávací cena: Kč
3339
1893 Josef Šváb č. 37, barevná litografie, cyklistický karambol, DA, neprošlá, vzadu popsaná, odřené růžky, lehké vrásy, vzácná pohlednice
Vyvolávací cena: Kč
3340
1901 Josef Šváb č. 44, barevná litografie, andílci, DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3342
1901 Josef Šváb č. 141, barevná litografie, koláž, zamilovaný pár, DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3343
1900 Josef Šváb č. 212, barevná litografie, Jaroslav na koni, DA, prošlá, silně odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3344
1902 Josef Šváb č. 253, barevná litografie, andílek s trumpetou, DA, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3345
1900 Josef Šváb č. 501, Pozdrav z Prahy, socha na Karlově mostě, ohňostroj, barevná litografie, DA, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3346
1899 Josef Šváb č. 509, barevná litografie, voják, DA, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč