Písemná aukce 21 / Pohlednice / Místopis / Česká republika

79097 - 1909 KARLOVY VARY (Karlsbad) - koláž, Vřídlo a lidé, ce
1909 KARLOVY VARY (Karlsbad) - koláž, Vřídlo a lidé, celinová pohlednice, XXI. den německých filatelistů; nepoužitá, vzadu velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
78644 - 1900? KARLOVY VARY (Karlsbad) - kolorovaná koláž muž s d
1900? KARLOVY VARY (Karlsbad) - kolorovaná koláž "muž s deštníkem nad městem", DA, nepoužitá, menší skvrnky na obrazové straně, jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
79099 - 1902 KARLOVY VARY (Karlsbad) - propagační pohlednice, 74.
1902 KARLOVY VARY (Karlsbad) - propagační pohlednice, 74. sněm německých lékařů, litografie; DA, nepoužitá, velmi lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
79094 - 1906 KARLOVY VARY (Karlsbad) - koláž Poštovní průvodka;
1906 KARLOVY VARY (Karlsbad) - koláž "Poštovní průvodka"; neprošlá, popsaná, dobrý stav
Vyvolávací cena:
79100 - 1908 KARLOVY VARY (Karlsbad) - litografická koláž, karika
1908 KARLOVY VARY (Karlsbad) - litografická koláž, karikatura Židů, zelený tón; DA, prošlá, lehké skvrny v dolním okraji
Vyvolávací cena:
79096 - 1911 KARLOVY VARY (Karlsbad) - leporelo, Vřídlo s vlepenou
1911 KARLOVY VARY (Karlsbad) - leporelo, Vřídlo s vlepenou skládačkou; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
79095 - 1918 KARLOVY VARY (Karlsbad) - leporelo, ruka s pohárkem s
1918 KARLOVY VARY (Karlsbad) - leporelo, ruka s pohárkem s vlepenou skládačkou; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
79543 - 1930 JÁCHYMOV (St. Joachimsthal) - interiér restaurace; ne
1930 JÁCHYMOV (St. Joachimsthal) - interiér restaurace; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
77462 - 1902 KYSELKA (Gießhübl-Sauerbrunn) - litografická koláž
1902 KYSELKA (Gießhübl-Sauerbrunn) - litografická koláž, znaky, tlačený rámeček, zlacená; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
79521 -  POTŮČKY (Breitenbach) - litografická koláž Gruss aus d
POTŮČKY (Breitenbach) - litografická koláž Gruss aus der Dreckschänke, restaurace; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
78303 - 1897 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografická ko
1897 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografická koláž, kasárny, zámek; DA, prošlá, odřené růžky, stopy po nalepení v levém rohu
Vyvolávací cena:
78304 - 1908 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - společné škol
1908 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - společné školní foto v jubilejním roce; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
80179 - 1901 KARVINÁ (Karwin) - pivovar, hotel, kovová fólie, zla
1901 KARVINÁ (Karwin) - pivovar, hotel, kovová fólie, zlatá barva; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena:
80171 - 1925 RYCHVALD - 4-okénková, nádraží, škola, cementárn
1925 RYCHVALD - 4-okénková, nádraží, škola, cementárna, hostinec; prošlá v roce 1938
Vyvolávací cena:
77474 - 1911 VELVARY - obchodní dům, koláž; prošlá, stržená
1911 VELVARY - obchodní dům, koláž; prošlá, stržená známka, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
77467 - 1907 HORAŽĎOVICE - Knížecí ostrov, lidé; prošlá, od
1907 HORAŽĎOVICE - Knížecí ostrov, lidé; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
77475 - 1910 SUŠICE - koláž, dáma v klobouku; nepoužitá, odře
1910 SUŠICE - koláž, dáma v klobouku; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
79101 - 1909 KOLÍN - koláž město v budoucnosti; DA, prošlá, le
1909 KOLÍN - koláž "město v budoucnosti"; DA, prošlá, lehké skvrny, odřené růžky
Vyvolávací cena:
78307 - 1914 VELKÝ OSEK (Gross-Wosek) - nádraží, lidé; prošlá
1914 VELKÝ OSEK (Gross-Wosek) - nádraží, lidé; prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
81784 - 1900 LIBEREC (Reichenberg) - sestava 5ks pohlednic, velmi za
1900 LIBEREC (Reichenberg) - sestava 5ks pohlednic, velmi zajímavé záběry, nádraží, vlak, ulice, obchody, tramvaj, lidé, 4x vydání Kohn, 1x Winkler & Voigt; vše DA, nepoužité, pouze lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
80192 - 1896 LITOMĚŘICE (Leitmeritz) - litografická koláž, Schw
1896 LITOMĚŘICE (Leitmeritz) - litografická koláž, Schwanen-Restaurant; DA, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny v horním okraji
Vyvolávací cena:
81307 - 1916 TEREZÍN (Theresienstadt) - cesta k Malé pevnosti, lid
1916 TEREZÍN (Theresienstadt) - cesta k Malé pevnosti, lidé; prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
78348 - 1906 OČIHOV (Gross Otschehau) - litografická koláž; pro
1906 OČIHOV (Gross Otschehau) - litografická koláž; prošlá, poštovna GR. OTSCHEHAU, odřené růžky
Vyvolávací cena:
80573 - 1898 POSTOLOPRTY (Postelberg) 6-okénková barevná lito., p
1898 POSTOLOPRTY (Postelberg) 6-okénková barevná lito., prošlé, mŕrně omačkané růžky
Vyvolávací cena:
78638 - 1902 MĚLNÍK, koláž s lahví, kolorovaná, DA, použitá,
1902 MĚLNÍK, koláž s lahví, kolorovaná, DA, použitá, vpředu částečně popsaná, zachovalá
Vyvolávací cena:
79087 - 1920 LITVÍNOV (Oberleutensdorf) - náměstí, tramvaje; pro
1920 LITVÍNOV (Oberleutensdorf) - náměstí, tramvaje; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
79865 - 1920 MACHOV - výletní restaurace, jezírko, lidé na lodi
1920 MACHOV - výletní restaurace, jezírko, lidé na lodičkách; vzadu popsaná, odřené růžky
Vyvolávací cena:
79866 - 1910 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - zámek, litografie, autor: J
1910 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - zámek, litografie, autor: J. Vlček, nakl. Holeček & Moučka, DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
79103 - 1904 POLICE NAD METUJÍ - nádraží, vlak; DA, prošlá, od
1904 POLICE NAD METUJÍ - nádraží, vlak; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
78329 - 1897 BÍLOVEC (Wagstadt) - litografická koláž, větrný m
1897 BÍLOVEC (Wagstadt) - litografická koláž, větrný mlýn, továrna; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
78330 - 1902 BÍLOVEC (Wagstadt) - litografická koláž, zámek, to
1902 BÍLOVEC (Wagstadt) - litografická koláž, zámek, továrna; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
78625 - 1903 NOVÝ JIČÍN, náměstí, čb, DA, použitý, částe
1903 NOVÝ JIČÍN, náměstí, čb, DA, použitý, částečně popsáno na obrazové straně, zachovalé
Vyvolávací cena:
78306 - 1904 VRCHY (Waltersdorf) - 4-okénková, poštovní úřad,
1904 VRCHY (Waltersdorf) - 4-okénková, poštovní úřad, kaple; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
79541 - 1927 DVORCE - hostinec, lidé; prošlá, dobrý stav
1927 DVORCE - hostinec, lidé; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
78336 - 1930 HAŇOVICE - sladovna, zámek; prošlá, výborný stav
1930 HAŇOVICE - sladovna, zámek; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
78624 - 1917? MĚSTO LIBAVÁ, náměstí, čb, nepoužitý, zachoval
1917? MĚSTO LIBAVÁ, náměstí, čb, nepoužitý, zachovalý
Vyvolávací cena:
78344 - 1915 MORAVSKÝ BEROUN (Bärn) - 12-okénková, nádraží; p
1915 MORAVSKÝ BEROUN (Bärn) - 12-okénková, nádraží; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
78346 - 1927 NENAKONICE - pohled do ulice, hostinec, obchod; prošl
1927 NENAKONICE - pohled do ulice, hostinec, obchod; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
78349 - 1917 OLOMOUC - C.k. domobranecký pěší pluk Olomouc, čí
1917 OLOMOUC - C.k. domobranecký pěší pluk Olomouc, čís. 13, alegorie; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
80190 - 1902 OLOMOUC (Olmütz) - II. průmyslová výstava, protekto
1902 OLOMOUC (Olmütz) - II. průmyslová výstava, protektor arcivévoda Eugen; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
78337 - 1921 HLUČÍN (Hultschin) - 2-okénková, náměstí; prošl
1921 HLUČÍN (Hultschin) - 2-okénková, náměstí; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
78340 - 1900 JÁNSKÉ KOUPELE (Bad Johannisbrunn) - litografická ko
1900 JÁNSKÉ KOUPELE (Bad Johannisbrunn) - litografická koláž, MELČ (Meltsch); DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
77457 - 1900 OPAVA (Troppau) - Panská ulice (Herrengasse), litograf
1900 OPAVA (Troppau) - Panská ulice (Herrengasse), litografická koláž; DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
80194 - 1911 OPAVA (Troppau) - propagační pohlednice, sportovní h
1911 OPAVA (Troppau) - propagační pohlednice, sportovní hry, gymnasta, litografická koláž; prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
79524 - 1900 MORAVSKÁ OSTRAVA - litografická koláž, reklamní p
1900 MORAVSKÁ OSTRAVA - litografická koláž, reklamní přítisk; DA, nepoužitá, odřené růžky, lehké skvrny,
Vyvolávací cena:
80575 - 1901 PARDUBICE - 3-okénková jednobarevná lito, pohlednice
1901 PARDUBICE - 3-okénková jednobarevná lito, pohlednice s cyklistickým motivem na namodralém papíru, prošlé, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena:
78636 - 1898? PARDUBICE - náměstí, čb, koláž noviny Pardubick
1898? PARDUBICE - náměstí, čb, koláž "noviny" Pardubický perník, DA, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena:
78646 - 1908 BOŽEJOV - celkový záběr, kolorovaná koláž Pošto
1908 BOŽEJOV - celkový záběr, kolorovaná koláž "Poštovní poukázka", použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena:
78635 - 1910 ORLÍK NAD VLTAVOU - zámek, barevná, lito koláž vla
1910 ORLÍK NAD VLTAVOU - zámek, barevná, lito koláž "vlaštovky", tlačená, DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena:
79867 - 1918 PÍSEK - 2-okénková, sokolovna, celkový pohled a int
1918 PÍSEK - 2-okénková, sokolovna, celkový pohled a interiér; prošlá, lehké skvrny od razítkovací barvy
Vyvolávací cena:
80574 - 1930 PLZEŇ - KRS, Malerische Winkel von Pilsen, II. Die St.
1930 PLZEŇ - KRS, Malerische Winkel von Pilsen, II. Die St. Nicolaus Kirche, lito. pohlednice malíře B. Krse, hledané; lom v jednom růžku
Vyvolávací cena:
80178 - 1925? PLZEŇ - sestava 6ks pohlednic z cyklu Zákoutí star
1925? PLZEŇ - sestava 6ks pohlednic z cyklu Zákoutí staré Plzně, autor KRS Bohumil (1890–1962), nakl. Ladislav Lábek v Plzni, nepoužité, odřené růžky
Vyvolávací cena:
79864 - 1908 DOLNÍ LOMNICE - hostinec U Pálů, naražený pivní s
1908 DOLNÍ LOMNICE - hostinec U Pálů, naražený pivní sud před hospodou, lidé; nepoužitá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
78621 - 1915 PROSTĚJOV - barevný, 6-okénkový, dominanty města,
1915 PROSTĚJOV - barevný, 6-okénkový, dominanty města, použitý, razítko cenzury, zachovalé
Vyvolávací cena:
80184 - 1910 BRODEK U PŘEROVA - sladovna, propagační pérová lit
1910 BRODEK U PŘEROVA - sladovna, propagační pérová litografie; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
78339 - 1902 HUSTOPEČE NAD BEČVOU - 3-okénková koláž, pivovar,
1902 HUSTOPEČE NAD BEČVOU - 3-okénková koláž, pivovar, náměstí; DA, prošlá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena:
78640 - 1904 KOJETÍN - náměstí, kolorovaná koláž paleta, DA,
1904 KOJETÍN - náměstí, kolorovaná koláž "paleta", DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena:
78363 - 1910 POTŠTÁT (Bodenstadt) - zvonice na náměstí, koláž
1910 POTŠTÁT (Bodenstadt) - zvonice na náměstí, koláž; prošlá, odřené růžky, lehké skvrny na obrazové straně, skvrna vzadu
Vyvolávací cena:
78634 - 1903 PŘÍBRAM - nákladové nádraží, v pozadí Svatá Ho
1903 PŘÍBRAM - nákladové nádraží, v pozadí Svatá Hora, barevná, lito koláž "vlaštovky", tlačená, DA, použitá, zachovalá
Vyvolávací cena:
81775 - 1913 ROKYCANY - koláž dítě před tabulí; prošlá, odř
1913 ROKYCANY - koláž "dítě před tabulí"; prošlá, odřené růžky, odřeniny v pravém a horním okraji
Vyvolávací cena: