Písemná aukce 23 / Pohlednice / Motiv / Blahopřejné

88461 - 1900 dvojitá pohlednice jako rozkládací leporelo, betlém
1900 dvojitá pohlednice jako rozkládací leporelo, betlém, DA, neprošlé, až na drobné detaily zachovalé a kompletní, ojedinělé! + tlačená novoroční pohlednice - kalendář, funkční, ale bez adresního přelepu
Vyvolávací cena:
88462 - 1900 dvojitá pohlednice jako rozkládací leporelo, betlém
1900 dvojitá pohlednice jako rozkládací leporelo, betlém, DA, prošlé, až na drobné detaily zachovalé, ojedinělé!
Vyvolávací cena:
85845 - 1900-20 sestava 11ks pohlednic, zlacené, tlačené, litogra
1900-20 sestava 11ks pohlednic, zlacené, tlačené, litografie, čtyřlístky, prasátka, čert apod. sběratelsky velmi zajímavé
Vyvolávací cena: