Písemná aukce 23 / Pohlednice / Motiv / Vojenský žánr

82504 - 1919 sestava 8ks pohlednic s legionářskými náměty vojsk
1919 sestava 8ks pohlednic s legionářskými náměty vojska na Rusi, 1. vydání, litografie, neprošlé, zachovalé
Vyvolávací cena:
82505 - 1919 sestava 8ks pohlednic s legionářskými náměty, ofic
1919 sestava 8ks pohlednic s legionářskými náměty, oficielní dopisnice pomocného výboru legionářského při MNO Praha
Vyvolávací cena:
88009 - 1920-24 sestava 3ks pohlednic, italský legionář, 2x skupi
1920-24 sestava 3ks pohlednic, italský legionář, 2x skupinové foto, 2x prošlé, 1x poškozeno v okraji
Vyvolávací cena:
88434 - 1916-17 sestava 4ks fotopohlednic z toho 1x detailní foto m
1916-17 sestava 4ks fotopohlednic z toho 1x detailní foto minomentu velké ráže, doplněno záběry válečných okopů, prošlé FP; zachovalé
Vyvolávací cena:
88775 - 1915 společné foto, personál FP čís. 103 v ruském Pols
1915 společné foto, personál FP čís. 103 v ruském Polsku, prošlá, odřené růžky a okraje
Vyvolávací cena:
84091 - 1916 vojáci v poli, reklama na desinfekční prostředek LY
1916 vojáci v poli, reklama na desinfekční prostředek LYSOFORM; prošlá FP, odřené růžky
Vyvolávací cena:
86433 - 1918 nastoupená jednotka s bicykly, nepoužitá, lehce odř
1918 nastoupená jednotka s bicykly, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
86288 - 1919 čs. pancéřový vlak č.3, neprošlá, odřené růž
1919 čs. pancéřový vlak č.3, neprošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
85063 - 1945 granátník, fotopohlednice, voják s výzbrojí, hezk
1945 granátník, fotopohlednice, voják s výzbrojí, hezký detail, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: