Písemná aukce 23 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Děčín

83607 - 1901 DĚČÍN (Tetschen) - koláž čtyřlístek, barevná,
1901 DĚČÍN (Tetschen) - koláž čtyřlístek, barevná, most, nádraží, zámek, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
83606 - 1902 DĚČÍN-PODMOKLY (Tetschen-Bodenbach) - koláž čtyř
1902 DĚČÍN-PODMOKLY (Tetschen-Bodenbach) - koláž čtyřlístek, barevná, most, nádraží, zámek, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
82296 - 1898 FILIPOV (Philippsdorf) - okénková litografie, celkov
1898 FILIPOV (Philippsdorf) - okénková litografie, celkový pohled, klášter a škola, chrám, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
88272 - 1925 KRÁSNÝ BUK (Schönbüchel) - Český mlýn; prošlá,
1925 KRÁSNÝ BUK (Schönbüchel) - Český mlýn; prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena:
88075 - 1887 PRAVČICKÁ BRÁNA (Prebischthor) - předchůdce pohled
1887 PRAVČICKÁ BRÁNA (Prebischthor) - předchůdce pohlednice, dopisnice Mi.P43, s obrazovým přítiskem, nepoužitá, ručně datováno 1887 (!), zajímavé, velmi pěkný stav
Vyvolávací cena: