Písemná aukce 23 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Děčín
2841
1901 DĚČÍN (Tetschen) - koláž čtyřlístek, barevná, most, nádraží, zámek, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2842
1902 DĚČÍN-PODMOKLY (Tetschen-Bodenbach) - koláž čtyřlístek, barevná, most, nádraží, zámek, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2843
1898 FILIPOV (Philippsdorf) - okénková litografie, celkový pohled, klášter a škola, chrám, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2844
1925 KRÁSNÝ BUK (Schönbüchel) - Český mlýn; prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
2845
1887 PRAVČICKÁ BRÁNA (Prebischthor) - předchůdce pohlednice, dopisnice Mi.P43, s obrazovým přítiskem, nepoužitá, ručně datováno 1887 (!), zajímavé, velmi pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč