Písemná aukce 23 / Ostatní sběratelské obory / Losy
3260
1923 ČSR I. Československá 8. třídní loterie, sestava 6ks osminkových losů, obsahuje 1ks I. třída, 1ks II. třída, 2ks III. třída a 2ks IV. třída, prodejna Bankovní závod L. Wiener v Praze, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
3261
1923 ČSR I. sestava 5ks losů, věcná loterie, ve prospěch orthopedického pavilónu I. české dětské nemocnice, k tomu herní plán, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3262
1924 ČSR I. Československá 10. třídní loterie, sestava 9ks osminkových losů, obsahuje 1ks I.třída, 2ks II. třída, 2ks III. třída, 2ks IV. třída a 2ks V .třída, prodejna R. Poborák v Praze, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
3263
1921-39 ČSR I., ČaM sestava 3ks losů, 11ks ústřižků a formulář - přihláška státních stavebních losů k označení, datováno 3.7.1939, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
3264
1922-43 ČSR I., ČaM sestava 3ks losů, 1x věcná loterie "Vincentinum" 1922 (horší kvalita), 1x 11. státní dobročinná loterie ve prospěch dobročinných ústavů 1929 (přeložená, ještě zachovalá), 1x národní dobročinná loterie ve prospěch okrašlovacích spolků 1943, německo - česká mutace (pěkná kvalita)
Vyvolávací cena: Kč
3265
1943-59 ČaM, ČSR II. sestava 5ks losů, dobročinná loterie, osminkový los Čs. státní loterie, hasiči, sběrné suroviny, 2x poškozený okraj
Vyvolávací cena: Kč
3268
1917 RAKOUSKO-UHERSKO los XXXII. státní loterie, cena 4K, svisle přeložený, drobné natržení, jinak zachovalý
Vyvolávací cena: Kč