Písemná aukce 23 / Pohlednice / Motiv / Vojenský žánr
2952
1919 sestava 8ks pohlednic s legionářskými náměty vojska na Rusi, 1. vydání, litografie, neprošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2953
1919 sestava 8ks pohlednic s legionářskými náměty, oficielní dopisnice pomocného výboru legionářského při MNO Praha
Vyvolávací cena: Kč
2954
1920-24 sestava 3ks pohlednic, italský legionář, 2x skupinové foto, 2x prošlé, 1x poškozeno v okraji
Vyvolávací cena: Kč
2955
1916-17 sestava 4ks fotopohlednic z toho 1x detailní foto minomentu velké ráže, doplněno záběry válečných okopů, prošlé FP; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2956
1915 společné foto, personál FP čís. 103 v ruském Polsku, prošlá, odřené růžky a okraje
Vyvolávací cena: Kč
2957
1916 vojáci v poli, reklama na desinfekční prostředek LYSOFORM; prošlá FP, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2960
1945 granátník, fotopohlednice, voják s výzbrojí, hezký detail, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč