Písemná aukce 25 / Pohlednice

94256 - 1900 Josef Šváb č. 12, barevná litografie, muž s opicí
1900 Josef Šváb č. 12, barevná litografie, muž s opicí, DA, nepoužitá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena:
93078 - 1900 Josef Šváb č. 49, barevná litografie, reklamní poh
1900 Josef Šváb č. 49, barevná litografie, reklamní pohlednice - Kolínská káva, DA, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
94257 - 1900 Josef Šváb č. 66, barevná litografie, piják piva,
1900 Josef Šváb č. 66, barevná litografie, piják piva, DA, nepoužitá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena:
94258 - 1899 Josef Šváb č. 88, barevná litografie, porodní báb
1899 Josef Šváb č. 88, barevná litografie, porodní bába, DA, nepoužitá, horší stav - vrásy
Vyvolávací cena:
93014 - 1910 BUFKA Vladimír Jindřich (1887–1916), portrétní po
1910 BUFKA Vladimír Jindřich (1887–1916), portrétní pohlednice, slepotiskové razítko, nepoužitá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
91319 - 1915 DRTIKOL František (1883–1961), podepsaná pohlednice
1915 DRTIKOL František (1883–1961), podepsaná pohlednice, AUTOGRAFY / BURIAN Emil (1876–1926), český operní pěvec, vlastnoruční podpis 8.II.15, ateliér Drtikol, reliéfní značka, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
91318 - 1915 DRTIKOL František (1883–1961), podepsaná pohlednice
1915 DRTIKOL František (1883–1961), podepsaná pohlednice, AUTOGRAFY / VÁVRA Jan (1861–1932), VÁVRA Hilbert (1888–1950), operní pěvci, vlastnoruční podpisy 18/XI.15, ateliér Drtikol, reliéfní značka, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
91322 - 1917 DRTIKOL František (1883–1961), podepsaná portrétn
1917 DRTIKOL František (1883–1961), podepsaná portrétní pohlednice, AUTOGRAFY / ???, vlastnoruční podpis, ateliér Drtikol, reliéfní značka, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
91320 - 1915 DRTIKOL František (1883–1961), podepsaná portrétn
1915 DRTIKOL František (1883–1961), podepsaná portrétní pohlednice, AUTOGRAFY / BURIAN Emil (1876–1926), český operní pěvec, vlastnoruční podpis 18.II.15, ateliér Drtikol, reliéfní značka, nepoužitá, velmi lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
91321 - 1616 DRTIKOL František (1883–1961), podepsaná portrétn
1616 DRTIKOL František (1883–1961), podepsaná portrétní pohlednice, AUTOGRAFY / KUBELÍK Jan Kubelík (1880–1940), český houslista a skladatel, vlastnoruční podpis, ateliér Drtikol, reliéfní značka, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
92323 - 1914 DRTIKOL František (1883–1961), vlastní foto, bez oz
1914 DRTIKOL František (1883–1961), vlastní foto, bez označení, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
93077 - 1933 SUDEK Josef (1896–1976), čb, vánoční pozdrav, vyd
1933 SUDEK Josef (1896–1976), čb, vánoční pozdrav, vydala Družstevní práce/ 12, Česká galerie X. (301. publikace), prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
85634 - 1959 BEJČEK, DVORSKÝ, HOFFMEISTER, PELC, SEYDL, SKLENÁŘ
1959 BEJČEK, DVORSKÝ, HOFFMEISTER, PELC, SEYDL, SKLENÁŘ Čína v obrazech našich malířů, soubor 18ks pohlednic, státní nakladatelství KLHU, VF, nepoužité, původní obálka, dobrý stav
Vyvolávací cena:
85627 - 1935 ČAPEK Josef, Děti, soubor 12ks pohlednic, nakl. KLU,
1935 ČAPEK Josef, Děti, soubor 12ks pohlednic, nakl. KLU, VF, nepoužité, 1x částečná vrása
Vyvolávací cena:
95561 - 1900 KIRCHNER Raphael, barevná pohlednice, gejši hrají ba
1900 KIRCHNER Raphael, barevná pohlednice, gejši hrají badmington, vydáno ve Vídni, DA, poštovně použité, popsané okraje, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
96472 - 1905-10 UMĚNÍ  sbírka 128ks pohlednic v albu na pohlednic
+16
1905-10 UMĚNÍ sbírka 128ks pohlednic v albu na pohlednice, cyklus Významní rytci XVIII. století aj., dobrá kvalita
Vyvolávací cena: