Písemná aukce 31 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Předznámkové dopisy
1974
17833-1833 sestava 2ks předznámkových skládaných dopisů s razítky pošt ze slovenského území, 1x červené řádkové raz. V. PRESSBURG z roku 1783 + dopis s oválným raz. V. EPERIES z roku 1833, pěkný otisk, oba s poštmistrovskými poznámkami červenou rudkou, malé formáty
Vyvolávací cena: Kč
1975
1784? skládaný přebal dopisu s červeným řádkovým raz. PRAG, Vot.2/200b; neúplný otisk, silnější archivační sklad
Vyvolávací cena: Kč
1976
1785 skládaný dopis s červeným řádkovým raz. Von PRAG, Vot.1/200b, listina s tištěným kolkem 15Kr; bez poškození, velmi pěkný otisk!
Vyvolávací cena: Kč
1977
1786 dopis z Košic do Levoče, řádkové razítko Caschau; vzadu červená pečeť, hezké
Vyvolávací cena: Kč
1978
1819-66 sestava 5ks recepisů s poštovními razítky z českého území (2x Cheb, Mariánské Lázně, Děčín, Rokycany), hezké
Vyvolávací cena: Kč
1979
1824-49 sestava 4ks skládaných dopisů s různými razítky OLMÜTZ, půlkruhové, modré s datem a 2x černé řádkové bez data; bez poškození, pěkné otisky
Vyvolávací cena: Kč
1980
1826-35 sestava 2ks ex offo skládaných dopisů, oválné razítko ROSENBERG (Ružomberok) a ÚJHELY (Slovenské Nové Mesto); výrazné sklady
Vyvolávací cena: Kč
1981
1831 skládaný dopis do Prešova, oválné razítko HOMONNAU (Humenné), hezké
Vyvolávací cena: Kč
1982
1833 skládaný dopis do Prešova, řádkové razítko IPOLYSAGH (Šahy); hezké
Vyvolávací cena: Kč
1983
1835 skládaný dopis do Krompach, řádkové razítko LEUTSCHAU (Levoča), hezké
Vyvolávací cena: Kč
1984
1835 služební dopis do Rožňavy, oválné razítko R:SZOMBATH (Rimavská Sobota); vzadu krásná pečeť
Vyvolávací cena: Kč
1985
1836 ex offo dopis na Moravu, oválné razítko GR:TAPOLTSAN (Topoľčany); hezké
Vyvolávací cena: Kč
1986
1836-44 sestava 2ks skládaných dopisů s řádkovým raz. POLITSCHKA v černé barvě, 1x doplněno razítkem s datem 14/4 1844; bez poškození, pěkné otisky
Vyvolávací cena: Kč
1987
1838-41 sestava 2ks skládaných dopisů s řádkovým raz. MÜGLITZ v černé barvě bez data + PROSSNITZ/ 13.9.1841 v černé barvě; bez poškození, pěkné otisky
Vyvolávací cena: Kč
1988
1839 skládaný dopis s modrým řádkovým raz. ODRAU/ 20.Sep., vzadu příchod JAGENDORF
Vyvolávací cena: Kč
1989
1840 sestava 2ks skládaných dopisů s řádkovým raz. CHRUDIM/ 5.Aug. v modré barvě + KUTTENBERG/ 19.März. v černé barvě; bez poškození, pěkné otisky
Vyvolávací cena: Kč
1990
1840-48 sestava 2ks skládaných dopisů s řádkovým raz. M.SCHÖNBERG s datem, modré a černé barvy; bez poškození, pěkné otisky
Vyvolávací cena: Kč
1991
1842 úřední dokument do Levoče, řádkové razítko BEREGSZÁZ, vzadu papírová pečeť
Vyvolávací cena: Kč
1992
1844 skládaný R dopis, DR PRAG/ 26.JUN., Vot. typ 26 (obr. 21), rekomandační řádkové razítko, perem vyznačeno "nota bene", zasláno do Svatého kříže u Plané, lehce svisle přeloženo, vzadu přelomená malá pečeť, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1993
1846-47 sestava 3ks skládaných dopisů, rámečkové raz. POHRLITZ / FRANCO, v barvě černé, modré a zelené, doplněno datumovkou, adresováno do Lednice, hezké otisky
Vyvolávací cena: Kč
1994
1856 ex offo dopis do Bratislavy, rámečkové razítko SZENITZ (Senica); hezký otisk
Vyvolávací cena: Kč
1995
1860 celý přebal malého balíčku s adresou, zaslaný vyplaceně z Vídně do Brna, vylepena balíková nálepka WIEN, eingelauf, poštmistrovský údaj o ceně, váze a výši zaplaceného porta, šlechtická adresa, vzadu 6 neporušených šlechtických pečetí; šetrně otevřeno z boku, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč