Písemná aukce 31 / Faleristika / Plakety a odznaky
3420
1908 FRANZ JOSEF I. Jubilejní hospodářsko-průmyslová výstava v Kroměříži, masivní medaile z patinovaného železa, průměr 85mm, vyrobily Knížecí arcibiskupské železárny ve Frýdlantě, hezké
Vyvolávací cena: Kč
1916 ODZNAKY / MILITARIA čepicový odznak rakousko-uherských císařských myslivců, rozměry cca 30x50mm, na rubu výrobce Brüder Schneider Wien, poškozené uchycovací očko
Vyvolávací cena: Kč
3422
1960 ODZNAKY / MILITARIA odznak absolventa Vojenské akademie, I. typ po r. 1960, punc Ag 925, Zukov
Vyvolávací cena: Kč
3423
1938 ODZNAKY / PROPAGANDA Hitler, Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer, průměr 28mm, spona, plech, otřená zlatá barva, bez letopočtu
Vyvolávací cena: Kč
1968 ODZNAKY / TOTALITA vlastenecký odznak Čs. rozhlasu Plzeň z období krátce po okupaci ČSR vojsky Varšavské smlouvy jako připomínka hrdinství (plzeňský rozhlas nebyl umlčen a nadále vysílal !), výroba odznaků trvala jen krátce, dochovalo se málo kusů
Vyvolávací cena: Kč
3425
1930 PLAKETA Stavba dráhy Handlová–Hornia Štubňa, pamětní plaketa vydaná u příležitosti proražení tunelu, průměr 40mm, kvalita 2/2, hrana
Vyvolávací cena: Kč
3426
1980 TOTALITA, MILITARIA masivní medaile Za obětavou službu, vyrobeno z patinovaného železa, průměr 85mm, na rubu silueta Plzně, hrad Radyně a tanky; včetně etuje, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
3427
1945-47 ÚČELOVÁ ZNÁMKA strojírna Kameníček, později TOS Hostivař, čís. 142, jednostranná, průměr 36mm
Vyvolávací cena: Kč
3428
1905 ÚČELOVÁ ZNÁMKA / PIVOVARNICTVÍ Staroplzenecký pivovar, oboustranná, průměr 30mm
Vyvolávací cena: Kč
3429
1904 ÚČELOVÁ ZNÁMKA / PIVOVARNICTVÍ Štěnovický pivovar Plzeň, oboustranná, průměr 26mm
Vyvolávací cena: Kč
3430
1910 ÚČELOVÁ ZNÁMKA / SOKOL hostinská komise Klatovy, oboustranná, průměr 22mm
Vyvolávací cena: Kč
3431
1875-1930 ŽETONY / NĚMECKO sestava 16ks hracích žetonů a účelových známek, různý stav
Vyvolávací cena: Kč