Písemná aukce 31 / Ostatní sběratelské obory / Blahopřání a plesové pozvánky

121164 - 1890 plesová pozvánka pořádaná typografickou besedou Ve
1890 plesová pozvánka pořádaná typografickou besedou "Veleslavín" v Brně Židenicích, dvoustránkové, 2-barevný tisk na ručním papíru; zachovalé
Vyvolávací cena:
121981 - 1836 BLAHOPŘÁNÍ  ručně kolorovaná kartička 8,5x6,5cm
1836 BLAHOPŘÁNÍ ručně kolorovaná kartička 8,5x6,5cm z kartónu, výroba Baldi, Linz, na rubu blahopřání; velmi zajímavé, hezké
Vyvolávací cena:
121035 - 1833 SOKOL PRAHA, plesová pozvánka - šibřinky, signován
1833 SOKOL PRAHA, plesová pozvánka - šibřinky, signováno Fany, lito
Vyvolávací cena:
121167 - 1892 SOKOL BRNO  pozvánka na šibřinky jednoty Sokol v Brn
1892 SOKOL BRNO pozvánka na šibřinky jednoty Sokol v Brně, 2-barevný tisk na ručním papíru, dvojstránkové včetně nepoužitého kupónu, rozměr 23x37cm; zahnědlé skvrny
Vyvolávací cena:
122726 - 1938 SOKOL / PODKARPATSKÁ RUS  plesová pozvánka tělocvi
1938 SOKOL / PODKARPATSKÁ RUS plesová pozvánka tělocvičné jednoty Sokol v Chustu; bez poškození
Vyvolávací cena:
122782 - 1929 ŽELEZNICE  pozvánka na ples v Zastávce u Brna, pohle
1929 ŽELEZNICE pozvánka na ples v Zastávce u Brna, pohlednicový formát, vlak; hezké
Vyvolávací cena: