Písemná aukce 31 / Pohlednice / Motiv / Reklama
3023
1913 Bayerische Schleifsteinwerke Michael Aukenbrand, Eltman am Main, jednozáběrová pohlednice nákladního automobilu s naloženými brusnými kotouči, prošlé, zachovalé, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
1920 Robert Kratochwil, Teplitz Schönau, reklamní vícebarevná pohlednice na pásky do psacího stroje a kopirovací papíry, signováno, DA, prošlé; bez poškození, velmi dekorativní!
Vyvolávací cena: Kč