Písemná aukce 33 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
129545 - 1850? HISTORIE / MAĎARSKO  erb šlechtického rodu Csepely,
Jakost
1850? HISTORIE / MAĎARSKO erb šlechtického rodu Csepely, malováno na plátně 40x50cm, výrazný sklad, jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
U:K
129550 - 1909 JUDAIKA  E. D-G. ex Libris Sally u. Rahel Wolff, 10x10c
Jakost
1909 JUDAIKA E. D-G. ex Libris Sally u. Rahel Wolff, 10x10cm, dvojice s knihou, hezké
Vyvolávací cena:
U:A5
129882 - 1750-1910 ŠLECHTICKÉ ERBY  sestava 11ks ústřižků s erb
Jakost
1750-1910 ŠLECHTICKÉ ERBY sestava 11ks ústřižků s erby, mj. Reichsritter von Raab, Baron von der Mark, Sir David Lionel Goldsmid-Stern-Salomons aj.
Vyvolávací cena:
U:A4
129553 - 1890? ŠLECHTICKÉ EXLIBRIS  Carolus antiquus comes de SALM-
Jakost
1890? ŠLECHTICKÉ EXLIBRIS Carolus antiquus comes de SALM-REIFFERSCHEIDT, 11x11cm, zámek, hezké
Vyvolávací cena:
U:A5
129554 - 1890-1910 ŠLECHTICKÉ EXLIBRIS  sestava 10ks exlibris, Sir
Jakost
1890-1910 ŠLECHTICKÉ EXLIBRIS sestava 10ks exlibris, Sir William Bailey, Hugo von Mac Donald, von Dalberg, Curt von der Mühlen, Leopold von Wenzel-Sternbach, komtesa Schaffgotsch, starohrabě Salm-Reifferscheidt, Anna de Galli, Kitty Gise-Hohenlohe; velmi hezké, sběrateli hledané
Vyvolávací cena:
U:A4
127122 - 1970-90 sestava 6ks grafických listů A5 od různých autor
Jakost
1970-90 sestava 6ks grafických listů A5 od různých autorů a rytců, mj. Švabinský, Kovářík, Schmidt, Herčík; bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A4
129551 -  BOUDA Cyril (1901–1984): ex libris doc. Dr. Jan Bedrna, m
Jakost
BOUDA Cyril (1901–1984): ex libris doc. Dr. Jan Bedrna, mědiryt 73x50mm, loďka u majáku, hezké
Vyvolávací cena:
U:A4
127662 - 1976 HERČÍK J., rytina květiny Maudiac Paphiopedillum v z
Jakost
1976 HERČÍK J., rytina květiny Maudiac Paphiopedillum v zelené barvě na křídovém papíru, rozměr 15x21cm
Vyvolávací cena:
U:A4
128799 -  JUNEK Václav (1913–1976), Studie dívčích aktů, 10 ku
+1
Jakost
JUNEK Václav (1913–1976), Studie dívčích aktů, 10 kusů, formáty A5, původní přebal, zachovalé
Vyvolávací cena:
U:A4
130534 -  NOVOPACKÝ Jan  (1821–1908), Reuchenau, litografie 42x22c
Jakost
NOVOPACKÝ Jan (1821–1908), Reuchenau, litografie 42x22cm, zachovalé
Vyvolávací cena:
U:A3s|
129549 - 1975 ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983): historická pečeť h
Jakost
1975 ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983): historická pečeť hlavního města Prahy, ocelorytina, formát tisku 6x7cm, signováno, na papíru A5
Vyvolávací cena:
U:A4
129548 - 1925 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris K. Zink, 104x138
+1
Jakost
1925 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris K. Zink, 104x138mm, Umrlec pod stavbou z knih, vzadu signováno
Vyvolávací cena:
U:A5
129543 - 1913 VÁCHAL Josef (1884–1969): Madona s Ježíškem, bare
+2
Jakost
1913 VÁCHAL Josef (1884–1969): Madona s Ježíškem, barevný dřevoryt 21x21cm, na papíru 48x63cm, vydal Jakub Deml, kněz, Královské Vinohrady, tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín; bezvadné
Vyvolávací cena:
U:K
129547 - 1960-80 [SBÍRKY]  BÍLKOVSKÝ František (1909–1998), ses
+2
Jakost
1960-80 [SBÍRKY] BÍLKOVSKÝ František (1909–1998), sestava 47ks grafik, mj. 14x exlibris, 20x PF aj., signováno
Vyvolávací cena:
U:O4
129546 - 1958-80 [SBÍRKY]  FLORIAN Michael (1911–1984), sestava 33
+2
Jakost
1958-80 [SBÍRKY] FLORIAN Michael (1911–1984), sestava 33ks grafik, mj. 4x exlibris, 19x PF aj., větší část signována
Vyvolávací cena:
U:O4
129889 - 1921 [SBÍRKY] Obrázky nové i staré, listů menších sb
+10
Jakost
1921 [SBÍRKY] Obrázky nové i staré, listů menších sbírka 1., v prosinci léta Páně 1921, vytiskli Kryl a Scotti, Nový Jičín, soubor 50ks grafických listů A5; vzácné
Vyvolávací cena:
U:O4
130768 - 1900 [SBÍRKY] sestava 10ks litografických obrazů formátu
+5
Jakost
1900 [SBÍRKY] sestava 10ks litografických obrazů formátu A4 s ozdobnými vysekávanými okraji (krajka); zachovalé, velmi dekorativní
Vyvolávací cena:
U:O4
129552 - 1905-80 [SBÍRKY] sestava cca 140ks neidentifikovaných ex l
+2
Jakost
1905-80 [SBÍRKY] sestava cca 140ks neidentifikovaných ex libris, různé formáty a techniky, bezvadné, vhodné ke studiu
Vyvolávací cena:
U:O4
126005 - 1970 [SBÍRKY] ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983), soubor asi
+9
Jakost
1970 [SBÍRKY] ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983), soubor asi 70ks grafik a reprodukcí, uloženo ve šroubovém zásobníku
Vyvolávací cena:
U:Z