Písemná aukce 33 / Filatelie / Amerika a Karibik / Karibik / Kajmanské ostrovy
3196
1907 Mi.18; SG.18, Edvard VII. s přetiskem ½d/ 5Sh, sign. Brun, kat. SG £275
Vyvolávací cena: Kč
Písemná aukce 33 / Filatelie / Amerika a Karibik / Karibik / Kajmanské ostrovy - Informace
Kajmanské ostrovy, které se nachází v západní části Karibiku, byly od 17. století součástí britského impéria. První poštovní známky byly vydány v roce 1900 v tiskárně De La Rue.