Sálová aukce 24 / Filatelie / ČSR I. / Letecké

Aktuálně běží Aukce 58, kde můžete najít podobné položky a dražít!

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-36 z 36]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
284
85797 / 284 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1920 Pof.L1-L3, I. letecké provizorium, zoubkované, L1A + L2B + L3B, označeno, vše zk. Stu, dobrá kvalita, kat. 5800Kč, výhodné
Zařazeno : Filatelie / ČSR I. / Letecké, U:A5
🔒 Pouze po přihlášení
285
87554 / 285 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:3
1920 Pof.L2BIIp, I. letecké provizorium, HZ 13¾ : 13½, II. typ spirály + II. typ příčky, ZP 2, TD 2, dobře centrovaná, nepatrná stopa po nálepce, hledaný exemplář, zk. Ška + fotoatest Škaloud z r. 2006
50 000
🔒 Pouze po přihlášení
286
85503 / 286 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1920 Pof.L3, I. letecké provizorium 28Kč/1000h růžová, hledaný odstín, svěží, zk. Mr
🔒 Pouze po přihlášení
287
85795 / 287 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1920 Pof.L3APp I. letecké provizorium, převrácený přetisk, řádkové zoubkování 13¾ (označeno), kvalita téměř **, zk. Šu + St + vlastnické značky, kat. 8000Kč
7 000
🔒 Pouze po přihlášení
288
87054 / 288 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1920 Pof.L3APp, I. letecké provizorium, hodnota 28Kč/1000h s perforací ŘZ 13¾, převrácený přetisk (!), lehce decentrovaná, svěží, specialisty hledané, zk. Gi, Kar + stará majetnická značka
12 000
🔒 Pouze po přihlášení
289
85796 / 289 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1920 ZT I. letecké provizorium 28/25h fialová, černý přetisk, bez perforace, II. typ spirály, pěkné okraje, lehká stopa po nálepce, zk. Lý, St., kat. 1100Kč
🔒 Pouze po přihlášení
290
81393 / 290 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1920 ZT I. letecké provizorium 28Kč/20h modrozelená, černý přetisk, krajový kus s počítadlem, zk. Gi
🔒 Pouze po přihlášení
291
85673 / 291 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1930 Pof.L10, Letecké - definitivní 3Kč tmavě fialová III.typ, v dolní části zn. dvojitá perforace, svěží
🔒 Pouze po přihlášení
292
85674 / 292 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1930 Pof.L11, Letecké - definitivní 4Kč modrá I.typ, vodorovná krajová 2-páska, dvojitá svislá perforace v okraji PA, vzadu slabě zvrásněný papír, jinak svěží, zk. Kar
🔒 Pouze po přihlášení
293
85675 / 293 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1930 Pof.L12, Letecké - definitivní 5Kč hnědá, levý horní rohový 4-blok s menší perforační přeložkou, svěží
🔒 Pouze po přihlášení
294
88858 / 294 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:3
1930 Pof.L12aA, Letecké - definitivní 5Kč světle hnědá, ŘZ 12¼, zk. Gi, Kar, atest Karásek, 2002, kat. 40000Kč
30 000
🔒 Pouze po přihlášení
295
85676 / 295 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1930 Pof.L13, Letecké - definitivní 10Kč modrá, levý horní rohový 4-blok s perforační přeložkou, menší posun perforace, na 1 zn. vzadu skvrna na lepu, jinak svěží, dekorativní
🔒 Pouze po přihlášení
296
87142 / 296 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1919 Let-pohlednice polní pošty z Užhorodu do Spišské Nové Vsi (!) a dále do Prahy, otisk modrého razítka PP č.46 ze dne 14.VI.19 a uherské DR MUNKÁCS 919 Apr.8., po uspěšné maďarské ofenzívě došlo k roztržení čs. východní armády a pošta byla několik dní dopravována letecky!! (viz kat. Horka str. 41); bez poškození, hledané!
🔒 Pouze po přihlášení
297
88792 / 297 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1921 I.emise, výstřižek z mezinárodní poštovní průvodky vyfr. leteckou zn. 14/200, Pof.L1 + zn. Holubice 10h, Pof.146, DR HORNÍ HENNERSDORF 1.II.21; ojedinělé použití, malý výskyt!!
🔒 Pouze po přihlášení
298
87113 / 298 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1921 R+Let-dopis zaslaný z Prahy do Paříže, vyfr. zn. Pof.L2A, 160, 157, 144, DR PRAHA 1/ 4b/ 30.III.21, doplněno řádkovým raz. letecké společnosti CFRNA ve fialové barvě Compagnie Franco - Roumanie de Navigation Aériene a nalepenou leteckou směrovkou, bez dalších tranzitních razítek, na zadní straně pouze raz. odesílatele Fr. Šašek, neprůkazná letecká přeprava; zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
299
88169 / 299 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1922 Ex+Let-dopis zaslaný do Rakouska, firemní obálka vyfr. zn. II. emise, Pof.L4 - L6, podací DR PRAHA 1/ 4a/ 14.IX.22, doplněno na přední straně DR PRAHA - LETIŠTĚ 14.IX.22 a příchozím DR WIEN FLUGPOST 14.IX.22; zk. Stu, bez poškození
🔒 Pouze po přihlášení
88028 / 300 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1924 R+Let-dopis do Strasburku, vyfr. zn. Pof.L4, L5, L6 a 156 vpředu + rohový 4-blok Pof.149 vzadu, DR Praha 1/ 25.VIII.24, R-nálepka č.1 (!) a nálepka Esperanto, přesně vyplaceno, úřední směrovka Praha-Strasbourg, nedoručitelné, dosláno do Berlína, vzadu 4x dodací raz. Berlin N/ 28.8.24, stopy pošt. provozu, dekorativní, dobře zachovalé, kat. Horka 4800Kč
🔒 Pouze po přihlášení
301
82758 / 301 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1924 R+Let-dopis zaslaný z Prahy do Paříže, vyfr. zn. Pof.L4, L5, L6 2x, DR Praha 1 a Praha - letiště 7.10.1924, kat. Hor. 4800bodů, zachovalé
3 400
🔒 Pouze po přihlášení
302
88032 / 302 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1925 Let-dopis do Vídně, vyfr. zn. Pof.L5 2x a 148, DR Praha 1/ 1.X.25 a Praha-Letiště/ 2.X.25, přesně vyplaceno, rámečkové raz. Letecká pošta, příchod Wien 1/ 2.X.25 vpředu, dobře zachovalé, kat. Horka 5000Kč
1 900
🔒 Pouze po přihlášení
303
88176 / 303 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1927 R+Let-dopis zaslaný 1. letem Praha - Brémy dále do SSSR, vyfr. zn. Pof.L4, L5 3x, L6, 230, celková frankatura 9Kč, podací DR PRAHA 82 LETIŠTĚ 2.V.27, červené rámečkové raz. PRAHA 2.V.27 doplněné leteckým rámečkovým raz. BERLIN C.2, na zadní straně DR BERLIN C.2/ 2.5.27 a příchozí DR MOSKVA 5.5.27; bez poškození
🔒 Pouze po přihlášení
304
87767 / 304 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1927 R+Let-dopis zaslaný do Německa, vyfr. zn. Pof.L4-L6, 210, 212, podací DR PRAHA 82 LETIŠTĚ 19.IV.27, doplněno červeným rámečkovým raz. PRAHA 82 DOPRAVENO LETECKOU POŠTOU 19.IV.27 a raz. LETECKÁ POŠTA, na přední straně příchozí červené rámečkové raz. Flugpostamt Braunschweig,na zadní straně DR Braunschweig 20.4.27, odesílatel Fr. Šašek; bez poškození
🔒 Pouze po přihlášení
305
87769 / 305 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1928 R+Let-dopis jako tiskopis zaslaný do Nizozemska 1.letem Praha - Rotterdam, vyfr. zn. Pof.L4-L6, podací DR PRAHA 82-Letiště 30.IV.28, doplněno červeným řádkovým raz. První let / Premier Vol., a rámečkovým raz. PRAHA 82-Letiště 30.IV.28, na zadní straně příchozí DR ROTTERDAM 30.4.28, včetně podacího lístku; bez poškození, kat. Hor. 3000Kč
🔒 Pouze po přihlášení
306
87762 / 306 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1928 R+Let-dopis zaslaný do Anglie, vyfr. zn. Pof.L4-L6, 208, 215, podací DR PRAHA 82 LETIŠTĚ 24.I.28, doplněno červeným rámečkovým raz. LETECKÁ POŠTA a směrovou nálepkou Praha - Londýn, na zadní straně příchozí DR Registered LONDON 25.JA.28, odesílatel Fr. Šašek; bez poškození
🔒 Pouze po přihlášení
307
85848 / 307 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1929 R+Let-dopis z Užhorodu do Jižní Afriky, vyfr. zn. Pof.L4, L5, L6 + 228, rámečkové raz. Užhorod Letiště/ 6.V. + DR UŽHOROD 1/ 6.V.29, R-nálepka Užhorod 1, odesílatel J. Bastl, dobře zachovalé, ojedinělá destinace, zk. Kar
🔒 Pouze po přihlášení
308
88544 / 308 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1931 R+Let-dopis do USA, vyfr. zn. Pof.L8, L12, 255, DR Praha 1/ 9.II.31, vzadu DR Praha 7 Cizina/ 9.II.31, raz. Poštovní úřad/ Praha 1 Filatelie/ státní znak + 4 tranzitní a příchozí raz. USA, dobře zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
309
82796 / 309 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1933 Let-dopis z Užhorodu do Prahy 1.8.1933, vyfr. zn. Pof.L9, zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
310
88180 / 310 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1934 Let-dopis zaslaný do Indočíny, vyfr. zn. Pof.L12, L8, L7, podací DR PÍSEK 22.IX.34, na zadní straně letecké raz. PRAHA 7/ 22.IX.34, tranzit a příchozí DR SAIGON 4.10.34, zk. Stu; bez poškození, ojedinělá destinace!
🔒 Pouze po přihlášení
311
82763 / 311 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1935 Let-dopis zaslaný z Prahy do Číny - Kantonu, vyfr. zn. Pof.L7, L10 2-páska, DR Praha 7/30.9.1935, všechny náležitosti, v adresní části popsáno inkoustovou tužkou
🔒 Pouze po přihlášení
312
82762 / 312 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1935 Let-dopis zaslaný z Prahy do Číny - Kantonu, vyfr. zn. Pof.L7, L8 2x, L11, DR PRAHA 7/7.10.1935, všechny náležitosti, zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
313
85856 / 313 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1936 Let-dopis do Brazílie vyfr. zn. Pof.L9, L10, L12, 223, 260, 291 (3x) + rukopisně "Taxe percue 15Kč", DR Olomouc 3/ 28.I.36, červený kašet Deutsche Luftpost/ Europa-Südamerika, vzadu Praha 7/ Letecká pošta/ 29.I.36 a příchozí raz. Sao Paulo/ Coreo Aereo/ 2.II.36, zajímavé, dobře zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
314
88179 / 314 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1936 Let-dopis zaslaný do afrického Senegalu, vyfr. výplatními zn. Pof.224, 223, celková frankatura 5,50Kč, podací DR ČESKÁ LÍPA 3.XI.36, na zadní straně letecké raz. PRAHA 7/ 3.XI.36, tranzit PARIS AVION 7.XI.36 a příchozí SR DAKAR / SENEGAL 9.Nov.36, zk. Stu; bez poškození, neobvyklá destinace!
🔒 Pouze po přihlášení
315
87779 / 315 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1937 těžší firemní Let-dopis adresovaný do Ekvádoru (!), vyfr. na zadní straně zn. Pof.L13 4x, L7, 312 6x, celkové poštovné činí 70,50 Kč, podací DR ÚSTÍ nad ORLICÍ 14.VI.37, letecké rámečkové raz. PRAHA 7/ 14.VI.37 a příchozí ECUADOR Jun.23.37; obálka otevřena ze tří stran, přesto výjimečná destinace a frankatura!!
🔒 Pouze po přihlášení
316
85860 / 316 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
F:1
1938 Let-dopis do Kanady vyfr. 2-páskou Pof.L11, DR Brno 1/ 14.X.38, R-nálepka Brno 1 (Ex offo), rámečkové raz. CENSUROVÁNO, tranzitní a příchozí raz. Praha 7/ Letecká pošta/ 16.X., New York 26.10. a Toronto 26.OC.38 vzadu, dobře zachovalé, zajímavá destinace!
🔒 Pouze po přihlášení
317
87782 / 317 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1938 Let-dopis zaslaný do Palestiny (!), vyfr. zn. Pof.L7 2x, L8, 314 2x, 324, 325KP, podací DR BRNO 2/ 9.I.38, na zadní straně letecké rámečkové raz. PRAHA 7/ 10.I.38, příchozí DR RAMAT GAN 15.Jan.38; bez poškození, zcela ojedinělá destinace!!
🔒 Pouze po přihlášení
318
88181 / 318 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1938 R+Let-dopis zaslaný do Argentíny, vyfr. jednoduchou frankaturou letecké zn. 20Kč, Pof.L14, podací DR PRAHA 1/ 26.I.38, na zadní straně letecké raz. PRAHA 7/ 26.I.38, doplněno příchozím DR BUENOS AIRES 2.Feb.38 a kruhové raz. CERTIFICADOS CENTRAL 451, zk. Stu; dekorativní!
🔒 Pouze po přihlášení
319
88177 / 319 - Filatelie / ČSR I. / Letecké
1938 R+Let-dopis zaslaný do Ekvádoru, vyfr. zn. Pof.L14, 308, celková frankatura 22,50Kč, podací DR PRAHA 14/ 13.VII.38, na zadní straně letecké raz. PRAHA 7/ 13.VII.38 a příchozí DR GUATAQUIL, zk. Stu; bez poškození
🔒 Pouze po přihlášení

16.11.2018 12:50