Sálová aukce 26 / Filatelie / ČSR I. / Letecké

97759 - 1920 Pof.L2A IIp, I. emise, 24/500 hnědá, ŘZ 13¾, II
1920 Pof.L2A IIp, I. emise, 24/500 hnědá, ŘZ 13¾, II. typ příčky, II. typ spirály, ZP 15, TD 2, zk. Gi, kat. 25.000Kč
Vyvolávací cena:
97890 - 1920 Pof.L2B Is, I. emise 24Kč/500h hnědá, I. typ spirál
1920 Pof.L2B Is, I. emise 24Kč/500h hnědá, I. typ spirály, HZ 13¾ : 13½, zk. Mr, kat. 4000Kč
Vyvolávací cena:
97889 - 1920 Pof.L3A, I. emise 28Kč/1000h fialová, ŘZ 13¾, d
1920 Pof.L3A, I. emise 28Kč/1000h fialová, ŘZ 13¾, dobře centrovaná známka i přetisk, slabá stopa po 1.nálepce, zk. Kar, kat. 12000Kč
Vyvolávací cena:
94643 - 1920 Pof.L3B Pp, I. emise 28Kč/1000h fialová, převrácen
1920 Pof.L3B Pp, I. emise 28Kč/1000h fialová, převrácený přetisk, hřebenové zoubkování B, málo znatelný lom papíru, označeno, zk. Lý + St., obchodní značka, nepatrná stopa po nálepce, jinak pěkné, kat. 8000Kč
Vyvolávací cena:
91765 - 1920 Pof.L3Pp, I. emise 28Kč/1000h fialová, převrácený
1920 Pof.L3Pp, I. emise 28Kč/1000h fialová, převrácený přetisk, hezký tmavý odstín, dobrý střih, kat. 2200Kč
Vyvolávací cena:
97743 -  ZT Pof.L1, zkusmý tisk přetisku 14Kč v hnědé barvě na
ZT Pof.L1, zkusmý tisk přetisku 14Kč v hnědé barvě na ZT známek 200h, ve 4-bloku, dvojitý přetisk, definitivní barvy, na namodralém papíru bez lepu
Vyvolávací cena:
94429 - 1920 ZT na známce Hradčany 500h (Pof.25), přetisk pro zn
1920 ZT na známce Hradčany 500h (Pof.25), přetisk pro známku L3 (28Kč), modrá barva, pěkný střih, zk. Kar., vlastnické značky, kat. 1500Kč
Vyvolávací cena:
97762 - 1920 ZT přetisku 28Kč v černé barvě na známce Pof.8, v
1920 ZT přetisku 28Kč v černé barvě na známce Pof.8, ve svislé 2-pásce, silně posunutý přetisk, zk. Gi + stará obchodní značka
Vyvolávací cena:
97880 - 1920 ZT přetisku 28Kč/ 200h, modrofialová, přetisk čern
1920 ZT přetisku 28Kč/ 200h, modrofialová, přetisk černý, dobrý střih, zk. Gi.
Vyvolávací cena:
97893 - 1921 I. emise, R+Let-dopis do Německa, vyfr. zn. Pof. L1 +
1921 I. emise, R+Let-dopis do Německa, vyfr. zn. Pof. L1 + 155, 165, DR BRNO 2/ 4.IV.21, německá cenzura - přelepka a raz. "Postüberwachungsstelle München" vpředu i vzadu, nálepka "In Deutschland zollpflichtig", obálka nahoře o 1cm seříznuta, jinak pěkné, zk. Kar i jako dopis
Vyvolávací cena:
95402 - 1926 Let-dopis do Rakouska, vyfr. zn. II. emise, Pof.L4-6, o
1926 Let-dopis do Rakouska, vyfr. zn. II. emise, Pof.L4-6, odpovídá tarifu pro těžší dopis, podací DR PRAHA 1/ 2.VIII.26 doplněno červeným rámečkovým raz. Letecká pošta, letecké DR PRAHA 82 LETIŠTĚ 2.VIII.26 a příchozí raz. na přední straně WIEN/ FLUGPOST 2:VIII.26; bez poškození
Vyvolávací cena:
95398 - 1935 Let-dopis na Jávu (!), vyfr. zn. III. emise, Pof.L12,
1935 Let-dopis na Jávu (!), vyfr. zn. III. emise, Pof.L12, L8, podací DR ČESKÝ TĚŠÍN / 28.IX.35, vzadu letecké DR PRAHA 28.IX.35, tranzit a příchozí DR SOERABAJA 7.10.35; bez poškození, dekorativní malý formát, výjimečná destinace!
Vyvolávací cena: