Sálová aukce 30 / Filatelie / Zábory

  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-4 z 4]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
171
116323 / 171 - Filatelie / Zábory / Sudety
1938 firemní R-dopis zaslaný do Prahy, vyfr. zn. Hindenburg, 3x 12Pf + 4Pf + 10Pf, provizorní kruhové červené raz. GROSSPRIESEN/ 11.XI.38, doplněno znárodněným nádražním raz. GROSSPRIESEN/ 10.NOV.1938, ručně psaná R -"nálepka", prošlé čs. cenzurou, vzadu příchod 12.XI.38; bez poškození, dekorativní kus!
Zařazeno : Filatelie / Zábory / Sudety, U:A5
🔒 Pouze po přihlášení
172
110543 / 172 - Filatelie / Zábory / Sudety
F:1
1939 firemní dopis vyfr. zn. 12+12Pf Hindenburg, provizorní řádkové raz. RÜCKERSDORF, vyznačeno doplatné "T 2.20", vylepeny čs. doplatní zn. Pof.DL57, DL62 2x, DR PRAHA 1/ 15.X.39, řádkové raz. "Cenzurováno", obálka lehce pomačkaná, přesto zajímavé
🔒 Pouze po přihlášení
173
114366 / 173 - Filatelie / Zábory / Maďarský zábor
F:1
1944 PODKARPATSKÁ RUS služební R-dopis zaslaný ze zabraného Chustu do Budapešti, nouzová obálka vyfr. zn. Mi.748 2x, DR HUSZT/ 44 IV.26., maďarsko - rusínská R-nálepka, služební nádražní raz. M.Á.V. HUSZT, vzadu příchod BUDAPEST/ 44. IV.27; bez poškození, pěkná, vzácná nefilatelistická celistvost!
Zařazeno : Filatelie / Zábory / Maďarský zábor, U:A5
🔒 Pouze po přihlášení
174
114368 / 174 - Filatelie / Zábory / Maďarský zábor
1944 PODKARPATSKÁ RUS služební R-dopis zaslaný ze zabraného Mukačeva do Budapešti, nouzová obálka vyfr. zn. Mi.719 2x, DR MUNKÁCS/ 44.VI.1., maďarsko - rusínská R nálepka, služební nádražní raz. MUNKÁCS/ M.Á.V./ 944. VI.1, vzadu příchod BUDAPEST/ 44. VI.2.; bez poškození, pěkná, vzácná nefilatelistická celistvost!
🔒 Pouze po přihlášení

19.06.2018 08:20
:: dl ::