Sálová aukce 32 / Pohlednice / Motiv
1066
1914 SKAUTING reklamní dopisnice na prodej junácké literatury, 2-obrázková (Svojsík, junáci), poštovně použitá, datováno 30.července 1914, oddílové razítko, lom růžku jinak zachovalé, doklad o skautingu v českých zemích před I. světovou válkou - RARITA !
Vyvolávací cena: Kč
1067
1939 LEGIE KONDOR koláž nastoupené jednotky s vojenskými standartami, VF, prošlá, PR BERLIN/ Heimkehr der Legion Condor (návrat Legie Condor), neprošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1068
1940 HITLERJUGEND barevná pohlednice NS-Fliegerkorps, poštovně nepoužitá, bezvadná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
1069
1939 SSSR Sláva stalinským sokolům, barevná kreslená pohlednice, poštovně nepoužitá, bezvadná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
1070
1916 KIRCHNER Raphaël, Paris, barevná pohlednice "Loutky", zlacená, ozdobná perforace, DA, poštovně použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč