Sálová aukce 38 / Faleristika

134375 - 1918 ČSR I.  Řád sokola (tzv. Štefánikův řád), kat. Novotný
1918 ČSR I. Řád sokola (tzv. Štefánikův řád), kat. Novotný 4a, civilní verze, výroba Tokio, poškozený smalt, skvrna na stuze
Vyvolávací cena:
139385 - 1970 ČSR II.  Řád práce, Ag, punc 0,925, číslo 8106, ministu
1970 ČSR II. Řád práce, Ag, punc 0,925, číslo 8106, ministužka, včetně etuje
Vyvolávací cena:
146368 - 1939-45 [SBÍRKY]  MILITARIA / WEHRMACHT  spojka 2 stuh s jed
1939-45 [SBÍRKY] MILITARIA / WEHRMACHT spojka 2 stuh s jednou služební medailí za 4 roky služby ve Wehrmachtu, originální medaile a originální stuha s orlicí; jedna medaile chybí, přesto zajímavé
Vyvolávací cena:
146366 - 1942 [SBÍRKY]  MILITARIA / WEHRMACHT  vyznamenání za tažení
1942 [SBÍRKY] MILITARIA / WEHRMACHT vyznamenání za tažení a boje na Východní frontě, originální medaile s původní stuhou; zajímavé
Vyvolávací cena: