Sálová aukce 38 / Faleristika

  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-4 z 4]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1193
134375 / 1193 - Faleristika
F:3
1918 ČSR I. Řád sokola (tzv. Štefánikův řád), kat. Novotný 4a, civilní verze, výroba Tokio, poškozený smalt, skvrna na stuze
Zařazeno : Faleristika, U:X
🔒 Pouze po přihlášení
1194
139385 / 1194 - Faleristika
F:3
1970 ČSR II. Řád práce, Ag, punc 0,925, číslo 8106, ministužka, včetně etuje
Zařazeno : Faleristika, U:O5
🔒 Pouze po přihlášení
1195
146368 / 1195 - Faleristika / Plakety a odznaky
1939-45 [SBÍRKY] MILITARIA / WEHRMACHT spojka 2 stuh s jednou služební medailí za 4 roky služby ve Wehrmachtu, originální medaile a originální stuha s orlicí; jedna medaile chybí, přesto zajímavé
Zařazeno : Faleristika / Plakety a odznaky, U:O5
🔒 Pouze po přihlášení
1196
146366 / 1196 - Faleristika / Plakety a odznaky
1942 [SBÍRKY] MILITARIA / WEHRMACHT vyznamenání za tažení a boje na Východní frontě, originální medaile s původní stuhou; zajímavé
🔒 Pouze po přihlášení

19.06.2018 08:20
:: dl ::