Sálová aukce 39 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mladá Boleslav
1270
1904 MLADÁ BOLESLAV - 2-okénková koláž, železniční most a děkanský kostel, atypická secesní pohlednice; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1271
1900 MLADÁ BOLESLAV - továrna na vosk a olejová rafinérie Fr. Sezemský, 5-okénková litografie, vzadu firemní poznámky a hlavička firmy; prošlá, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč