Sálová aukce 40 / Faleristika / Černá Hora

153275 - 1878 Pamětní medaile na osvobozovací válku 1875-1878 za
1878 Pamětní medaile na osvobozovací válku 1875-1878 za knížete Nikoly I.; stará původní lehce poškozená stuha
Vyvolávací cena:
153276 - 1910 Jubilejní medaile k 50. výročí panování Nikoly I.
1910 Jubilejní medaile k 50. výročí panování Nikoly I. 1860-1910, signováno ST. SCHWARTZ, pozlacený bronz
Vyvolávací cena: