Sálová aukce 41 / Faleristika
1060
1919 ITÁLIE/ ČESKOSLOVENSKÉ VOJSKO Válečný kříž Vittorio Emanuella III. "Merito di Gverra", se stužkou + předávací dekret na jméno Martin Boublík z 24.V.1919, razítko VRCHNÍ VELITEL ČESKOSLOVENSKÝCH VOJSK NA SLOVENSKU GENERÁL PICCIONA s podpisem; výjimečná sestava
Vyvolávací cena: Kč
1061
Vyvolávací cena: Kč
1062
Vyvolávací cena: Kč
1063
Vyvolávací cena: Kč
1064
Vyvolávací cena: Kč
1065
Vyvolávací cena: Kč
1066
1947 Pamětní odznak 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny; kat. VM neuvádí
Vyvolávací cena: Kč
1068
1948- Záslužná medaile Sboru nápravné výchvy, bronz, jednostranná + medaile SNV za Věrnou službu - pozlacená, postříbřená, bronzová (3ks) + čestný odznak Vzorný pohraničník, malé vydání, nečíslovaný + klopová miniatura
Vyvolávací cena: Kč
1069
Vyvolávací cena: Kč
1070
Vyvolávací cena: Kč
1073
Vyvolávací cena: Kč
1074
Vyvolávací cena: Kč
1075
1993- čestný pamětní odznak Z službu míru, na stuze, pozlacený bronz, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, avers UN FORCES/ ČESKÁ REPUBLIKA; plexi pouzdro; VRV s. 32-33
Vyvolávací cena: Kč
1077
1993- Odznak absolventa Vojenské akademie Armády ČR, bílý kov, část podložena červeným smaltem, šroub značen Silko Jablonec nad Nisou + miniatura na jehlový úchyt 2ks + připínací odznak UNPROFOR /2 CZECH BATT., zlatě eloxovaný plech, barevný potisk, lakováno, 50x35mm, dva jehlové úchyty
Vyvolávací cena: Kč
1078
1993- Pamětní medaile Vojenského záchranného útvaru Bučovice, obecný kov, patinován na staré stříbro, stužka, luxusní etue
Vyvolávací cena: Kč
1079
1993- Služební medaile Armády ČR 1. stupeň, v barvě kovu zlata; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena: Kč
1080
1993- Služební medaile Armády ČR 2. a 3. stupeň, v barvě kovu stříbra a v bronzu; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena: Kč
1081
1993- Záslužná medaile Armády ČR na stuze s trikolórou, pozlacený tombak, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena: Kč
1082
1993- Záslužná medaile Armády ČR, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno Vitanovský, avers: český heraldický lev, revers Jan Lucemburský na koni, podpisy, plexi pouzdro + Pamětní mírová medaile, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena: Kč
1090
1880 Řád za chrabrost, IV. stupeň, 2. třída, 1. emise; vpravo malá oprava smaltu
Vyvolávací cena: Kč
1093
1910-1918 Medaile Za zásluhy - Borisovská bronzová s korunou + bez koruny + Pamětní medaile na válku 1915-1918; 3ks medailí
Vyvolávací cena: Kč
1101
1945- [SBÍRKY] sestava 6ks medailí, Za zásluhy o ochranu hranic; 1300 let Bulharska; Na paměť Georgi Dimitrova 1882/1982; 40 let socialistické vlasti; 40 let vítězství nad hitlerovským fašismem + legitimace
Vyvolávací cena: Kč
1102
1945- [SBÍRKY] sestava 9ks medailí, obsahuje medaile 25 let Lidové armády; 30 let Bulharské národní armády; 30 let orgánů ministerstva vnitra; Veterán práce; Kliment Ochridský; Za zásluhy o stavební vojsko; 30 let vítězství nad Německem; 100 let Aprilského povstání 1876 + 100. výročí osvobození z osmanského područí
Vyvolávací cena: Kč
1103
1945- Medaile Vlastenecká válaka 1944-1945 + medaile Za 15 let v ozbrojených silách + medaile Za 15 let ve stavebním vojsku + Medaile 25 let bulharské armády + medaile ministerstva vnitra Za zásluhy o bezpečnost; celkem 5ks
Vyvolávací cena: Kč
1107
1947- Řád Bulharské lidové republiky, I., II. a III. stupeň; originální etue od I. stupně
Vyvolávací cena: Kč
1108
1950-77 Národní řád práce - 2. a 3. emise 1950 a 1977, stříbrný stupeň, + ordenská knížka + zlatý stupeň 1977
Vyvolávací cena: Kč
1109
1940 Pamětní medaile pro bývalé bojovníky na řece Sommě v roce 1916; vydání 1940
Vyvolávací cena: Kč
1113
1955 Pamětní medaile ze operace v severní Africe se štítkem ALGERIE; kat. Kounovský 50
Vyvolávací cena: Kč
1114
1956 Medaile národní obrany se štítkem Legion Entrengere; kat. Kounovský 55a
Vyvolávací cena: Kč
1116
Medaile za válečnou chrabrost, s převýšeným věncem, zlacený bronz, Huguenin Fréres 1921-1941
Vyvolávací cena: Kč