Sálová aukce 41 / Faleristika / Rakousko-Uhersko
1002
1813-14 Armádní kříž 1813-1814 (dělový), bronz, částečně zlaceno; zelený lak setřen, novější stuha, Marco 357
Vyvolávací cena: Kč
1003
1848 Medaile Za 25 let záslužné činnosti na poli hasičském a záchranářském, zacený bronz, nošená patinovaná stuha; Marco 333
Vyvolávací cena: Kč
1004
1848-1916 FJ I., Čestná medaile za záslužnou činnost, nošená; Marco 393
Vyvolávací cena: Kč
1005
1848-1916 FJ I., Malá medaile za statečnost, II. třída, postříbřený bronz, signováno
Vyvolávací cena: Kč
1008
1848-1916 FJ I., Velká stříbrná medaile za statečnost, I. třída, signováno Leisek; Marco 227
Vyvolávací cena: Kč
1009
1848-1916 FJ I., Vojenská zlacená medaile "Signum laudis"; Marco 1486
Vyvolávací cena: Kč
1010
1848-1916 FJ I., Záslužná medaile "Signum laudis" na vojenské stuze, stříbro; Marco 146
Vyvolávací cena: Kč
1012
1848-1918 Vojenský služební odznak pro důstojníky za 25 let služby, kříž III. třídy, zlacený bronz a stříbro; Marco 371a
Vyvolávací cena: Kč
1013
1849 Stříbrný záslužný kříž s korunou na vojenské stuze, punc; Marco 140
Vyvolávací cena: Kč
1014
1873- Válečná medaile 1873, zlacený bronz, číslovka 2 v datu má základnu vlnovkou, Marco 364 + Medaile za 40 let věrné služby, civilní stuha nošená, bronz, Marco 383?
Vyvolávací cena: Kč
1016
1910-1920 Medaile "Viribus unitis", bronz, letecký motiv, na reversu FÜR DIE ÖSTERR. LUFTFLOTTE, průměr 26mm
Vyvolávací cena: Kč
1018
1914-1916 FJ I., sestava 2ks medailí, 1x Vlastenecká medaile + Rodinná medaile 60 let vlády 1908, mladý a starý císař FJ I.
Vyvolávací cena: Kč
1019
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno LEISEK, nová stuha, Marco 227
Vyvolávací cena: Kč
1020
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno Tautenhayn, nová stuha, Marco 231
Vyvolávací cena: Kč
1022
1916-1918 Karel I., Malá stříbrná medaile, signováno Koubek; Marco 235
Vyvolávací cena: Kč
1023
1916-1918 Karel I., medaile " Laeso militi", Zn, signováno Placht; Marco 420
Vyvolávací cena: Kč
1024
1916-1918 Karel I., Záslužná medaile "Signum laudis", bílý kov, přivěšení 2 korunkami, meče na stuze, nošený kus; Marco 147b
Vyvolávací cena: Kč
1025
1916-1918 Karel I., Záslužná medaile "Signum laudis", původní etue; Marco 149a
Vyvolávací cena: Kč
1026
1917 FJ I., Vojenský záslužný kříž s válečnou dekorací a meči, originální etue, vídeňská firma V. Mayer - Söhne s předávacím dektretem
Vyvolávací cena: Kč