Sálová aukce 41 / Faleristika / Rakousko-Uhersko

153692 -  čestná medaile za 40 let věrné služby, bronz, průměr
čestná medaile za 40 let věrné služby, bronz, průměr 40mm, Hauser 25
Vyvolávací cena:
153681 -  Záslužný kříž železný bez koruny, na civilní stuze
Záslužný kříž železný bez koruny, na civilní stuze, Marco 143
Vyvolávací cena:
153237 - 1813-14 Armádní kříž 1813-1814 (dělový), bronz, čás
1813-14 Armádní kříž 1813-1814 (dělový), bronz, částečně zlaceno; zelený lak setřen, novější stuha, Marco 357
Vyvolávací cena:
153683 - 1848 Medaile Za 25 let záslužné činnosti na poli hasičs
1848 Medaile Za 25 let záslužné činnosti na poli hasičském a záchranářském, zacený bronz, nošená patinovaná stuha; Marco 333
Vyvolávací cena:
157809 - 1848-1916 FJ I., Čestná medaile za záslužnou činnost, n
1848-1916 FJ I., Čestná medaile za záslužnou činnost, nošená; Marco 393
Vyvolávací cena:
157815 - 1848-1916 FJ I., Malá medaile za statečnost, II. třída,
1848-1916 FJ I., Malá medaile za statečnost, II. třída, postříbřený bronz, signováno
Vyvolávací cena:
157814 - 1848-1916 FJ I., Medaile za věrné služby, zlacený bronz;
1848-1916 FJ I., Medaile za věrné služby, zlacený bronz; Marco 392
Vyvolávací cena:
157810 - 1848-1916 FJ I., Služební kříž IV. třídy, bronz; Marc
1848-1916 FJ I., Služební kříž IV. třídy, bronz; Marco 159
Vyvolávací cena:
157812 - 1848-1916 FJ I., Velká stříbrná medaile za statečnost,
1848-1916 FJ I., Velká stříbrná medaile za statečnost, I. třída, signováno Leisek; Marco 227
Vyvolávací cena:
157803 - 1848-1916 FJ I., Vojenská zlacená medaile Signum laudis; M
1848-1916 FJ I., Vojenská zlacená medaile "Signum laudis"; Marco 1486
Vyvolávací cena:
157804 - 1848-1916 FJ I., Záslužná medaile Signum laudis na vojens
1848-1916 FJ I., Záslužná medaile "Signum laudis" na vojenské stuze, stříbro; Marco 146
Vyvolávací cena:
157811 - 1848-1916 FJ I., Záslužný kříž, železný na vojenské
1848-1916 FJ I., Záslužný kříž, železný na vojenské stuze; Marco 143a
Vyvolávací cena:
157826 - 1848-1918 Vojenský služební odznak pro důstojníky za 25
1848-1918 Vojenský služební odznak pro důstojníky za 25 let služby, kříž III. třídy, zlacený bronz a stříbro; Marco 371a
Vyvolávací cena:
157828 - 1849 Stříbrný záslužný kříž s korunou na vojenské
1849 Stříbrný záslužný kříž s korunou na vojenské stuze, punc; Marco 140
Vyvolávací cena:
153684 - 1873- Válečná medaile 1873, zlacený bronz, číslovka 2
1873- Válečná medaile 1873, zlacený bronz, číslovka 2 v datu má základnu vlnovkou, Marco 364 + Medaile za 40 let věrné služby, civilní stuha nošená, bronz, Marco 383?
Vyvolávací cena:
157808 - 1908 FJ I., Jubilejní kříž, 60 let vlády, vojenská stu
1908 FJ I., Jubilejní kříž, 60 let vlády, vojenská stuha; Marco 402
Vyvolávací cena:
157818 - 1910-1920 Medaile Viribus unitis, bronz, letecký motiv, na
1910-1920 Medaile "Viribus unitis", bronz, letecký motiv, na reversu FÜR DIE ÖSTERR. LUFTFLOTTE, průměr 26mm
Vyvolávací cena:
157813 - 1912-1913 Mobilizační kříž 1912-1913, bronz, jednostran
1912-1913 Mobilizační kříž 1912-1913, bronz, jednostranný; Marco 411a
Vyvolávací cena:
157817 - 1914-1916 FJ I., sestava 2ks medailí, 1x Vlastenecká medai
1914-1916 FJ I., sestava 2ks medailí, 1x Vlastenecká medaile + Rodinná medaile 60 let vlády 1908, mladý a starý císař FJ I.
Vyvolávací cena:
153235 - 1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbr
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno LEISEK, nová stuha, Marco 227
Vyvolávací cena:
153236 - 1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbr
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno Tautenhayn, nová stuha, Marco 231
Vyvolávací cena:
157807 - 1916-1918 Karel I., Kříž Grati princeps at patria, Zn; Ma
1916-1918 Karel I., Kříž "Grati princeps at patria", Zn; Marco 419a
Vyvolávací cena:
157823 - 1916-1918 Karel I., Malá stříbrná medaile, signováno Ko
1916-1918 Karel I., Malá stříbrná medaile, signováno Koubek; Marco 235
Vyvolávací cena:
157825 - 1916-1918 Karel I., medaile  Laeso militi, Zn, signováno Pl
1916-1918 Karel I., medaile " Laeso militi", Zn, signováno Placht; Marco 420
Vyvolávací cena:
157805 - 1916-1918 Karel I., Záslužná medaile Signum laudis, bíl
1916-1918 Karel I., Záslužná medaile "Signum laudis", bílý kov, přivěšení 2 korunkami, meče na stuze, nošený kus; Marco 147b
Vyvolávací cena:
157806 - 1916-1918 Karel I., Záslužná medaile Signum laudis, půvo
1916-1918 Karel I., Záslužná medaile "Signum laudis", původní etue; Marco 149a
Vyvolávací cena:
157802 - 1917 FJ I., Vojenský záslužný kříž s válečnou dekor
1917 FJ I., Vojenský záslužný kříž s válečnou dekorací a meči, originální etue, vídeňská firma V. Mayer - Söhne s předávacím dektretem
Vyvolávací cena: