Sálová aukce 41 / Ostatní sběratelské obory / Reklamní plakáty

158447 - 1937 NÁROD ČTE NÁROD  reklamní plakát na obrázkový ve
1937 NÁROD ČTE "NÁROD" reklamní plakát na obrázkový večerník Národ, barevný, signováno Sors, rozměr 69x113, složeno, bez poškození
Vyvolávací cena:
158448 - 1937 SKAUTING  Staň se i ty junákem, náborový plakát,
1937 SKAUTING "Staň se i ty junákem", náborový plakát, čb., rozměr 60x43cm, složeno, bez poškození
Vyvolávací cena:
156902 - 1939 Drtíme lichvu s životními potřebami NOUZ, Národní
1939 "Drtíme lichvu s životními potřebami" NOUZ, Národní odborová ústředna zaměstnanecká, barevný plakát, rozměr 90x60cm, pouze přehyby, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena:
156640 - 1945-1960 [SBÍRKY]  reklamní plakát na českobudějovick
1945-1960 [SBÍRKY] reklamní plakát na českobudějovický pivovar Budvar, určeno pro trh v USA, zřejmě z let 1945-1960; rozměr 83x60cm, velice dekorativní
Vyvolávací cena: