Sálová aukce 41 / Faleristika / Jugoslávie
1116
Medaile za válečnou chrabrost, s převýšeným věncem, zlacený bronz, Huguenin Fréres 1921-1941
Vyvolávací cena: Kč
1122
1945 Medaile 30 let od vítězství nad fašismem 1945-1975 + medaile 40 let Jugoslávské lidové armády
Vyvolávací cena: Kč
1126
1945- Řád bratrství a jednoty se stříbrným věncem, 2. třída, č. 57874, punc, stříbro, etue
Vyvolávací cena: Kč
1128
1945- Řád Za vojenské zásluhy se stříbrnými meči, 2. třída, puncováno Ag 900, originální etue
Vyvolávací cena: Kč