Sálová aukce 41 / Faleristika / Ostatní země
1227
[SBÍRKY] OSN Medaile za kampaň v Koreji, bronz, na stuze páska, COREE-KOREA + medaile za misi UNPROFOR, bronz, malá stužka + medaile MULTINATIONAL FORCE & OBSERVERS, pozlacený bronz + miniatura, 2ks + medaile mírových sil, bronz, na stuze páska FORMER YUGOSLAVIA, malá stužka, originální plastiková etue
Vyvolávací cena: Kč
1228
PÁKISTÁN Medaile na den usnesení o nezávislosti, běžný kov + Vojenské medaile k přežití v horách, pozlacený bronz
Vyvolávací cena: Kč
1229
PÁKISTÁN Medaile republiky 1956 + Pamětní medaile na váku v Indii 1971 + Pamětní medaile na 100. výročí zakladatele Pákistánu Jonhai Sad Saaba; vše běžný kov, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1230
1915-1916 ITÁLIE/ ČESKOSLOVENSKÉ LEGIE Vittorio Emanuelle III. 1x Medaile za sjednocení Itálie 1849-1918 + Pamětní medaile na I. světovou válku 1915, signováno Canevari + 1 dekret na čs. legionáře Martina Boublíka; velice zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1231
1919 MAĎARSKO Pamětní medaile na 1. světovou válku 1914-1918 Pro deo patria 1914-1918
Vyvolávací cena: Kč
1232
1939-1945 VELKÁ BRITÁNIE Válečná medaile + Medaile za službu u policie, uděleno jedné osobě během 2. světové války, původní etue, originální stuhy
Vyvolávací cena: Kč