Sálová aukce 44 / Pohlednice / Motiv / Artěl Praha
1281
1913 PRAHA, Ulička u Daliborky, litografie, signováno MH; prošlá, nepatrně odřené růžky, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1282
1919 PRAHA - Z Jeleního příkopu; neprošlá, lehce omačkané růžky, skvrnka
Vyvolávací cena: Kč
1283
1919 PRAHA, Ulička u Daliborky, litografie, signováno MH; neprošlá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1284
1919 ŠPÁLA Václav (1885–1946): Žně (Kresby z prázdnin); neprošlá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč