Sálová aukce 41 / Faleristika
1193
1944- Záslužný kříž RP, bronz + Záslužný kříž ZSMP + Pamětní kříž Velkopolského povstání
Vyvolávací cena: Kč
1194
1945- Medaile Za Warszawe + medaile Za Odre - Nyse - Baltyk + medaile Vítězství a svoboda + Válečný kříž
Vyvolávací cena: Kč
1195
1945- Pamětní kříž 3. divize karpatských střelců, 50. výročí 1992 + Pamětní kříž 5. divize pěchoty, 30. výročí 1971
Vyvolávací cena: Kč
1197
1989- Kříž Za wybitne zaslugi dla Ligi obrony kraju, 1x zlatý, 1x stříbrný + medaile Armia Krajowa, vzor 1992 + medaile Za zásluhy o obranu vlasti, vzor 1991
Vyvolávací cena: Kč
1199
Vyvolávací cena: Kč
1200
Vyvolávací cena: Kč
1201
Vyvolávací cena: Kč
1202
Vyvolávací cena: Kč
1203
Vyvolávací cena: Kč
1204
1945- Stříbrný odznak za zásluhy, postříbřený kříž maltézského typu; Schmidt Abb. 18
Vyvolávací cena: Kč
1205
Vyvolávací cena: Kč
1206
Vyvolávací cena: Kč
1207
Vyvolávací cena: Kč
1208
1964 Rakouská olympijská medaile 1964, postříbření OK; Schmidt Abb. 45
Vyvolávací cena: Kč
1209
Medaile Za věrné služby Serviciul credencios, 2. třída, stříbro, krásná patina
Vyvolávací cena: Kč
1214
1906 Jubilejní medaile na 40 let vlády Carola I. 1866-1906 pro civilní a vojenské osoby; 2ks, nové stuhy
Vyvolávací cena: Kč
1215
1913 Medaile národního nadšení (překročení Dunaje), BK patinovaný; původní nošená stuha
Vyvolávací cena: Kč
1218
1939-1942 Medaile na paměť 100. výročí narození krále Carola I., bronz + medaile Křížové tažení proti komunismu
Vyvolávací cena: Kč
1219
1940-1947 Zlatý kříž Za letecké zásluhy, 2. vzor, monogram krále Michala
Vyvolávací cena: Kč
1221
1993 Pamětní medaile na SNP 1944-1994, jednostranná bronz + Čestná pamětní medaile Za službu v mierových misiách Armády SR, Minister obrany SR, obecný kov patinovaný na stříbro, na stuze terčík s římskou II + Pilotní odznak Armády SR, bronz, šroub + Ozdznak Vojenské letecké akademie Košice, bílý kov, drátěné úchyty
Vyvolávací cena: Kč
1222
Řád mateřské slávy, 1. třída, č. 102085, stříbro, smalt; Herfurth 2.12.1
Vyvolávací cena: Kč
1223
Řád mateřské slávy, 2. třída, č. 416871, stříbro, smalt; Herfurth 2.12.2
Vyvolávací cena: Kč
1224
Řád mateřské slávy, 3. třída, č. 938315, stříbro patinované, závěs smalt; Herfurth 2.12.3
Vyvolávací cena: Kč
1225
1999 Řád Bohdana Chmelnického, III. stupeň, připínací kříž, běžný kov, část zlaceno, smalt, originální etue, přiložena "ordenska knižka" z roku 1999, č. 15817
Vyvolávací cena: Kč
1226
2004 Medaile bezpečnosti, pozlacený tombak, udělovací legitimace vyplněná + Pamětní medaile 60 let od osvobození Ukrajiny od fašistů 1944-2004, pozlacený tombak, udělovací legitimace nevyplněná
Vyvolávací cena: Kč
1227
[SBÍRKY] OSN Medaile za kampaň v Koreji, bronz, na stuze páska, COREE-KOREA + medaile za misi UNPROFOR, bronz, malá stužka + medaile MULTINATIONAL FORCE & OBSERVERS, pozlacený bronz + miniatura, 2ks + medaile mírových sil, bronz, na stuze páska FORMER YUGOSLAVIA, malá stužka, originální plastiková etue
Vyvolávací cena: Kč
1228
PÁKISTÁN Medaile na den usnesení o nezávislosti, běžný kov + Vojenské medaile k přežití v horách, pozlacený bronz
Vyvolávací cena: Kč
1229
PÁKISTÁN Medaile republiky 1956 + Pamětní medaile na váku v Indii 1971 + Pamětní medaile na 100. výročí zakladatele Pákistánu Jonhai Sad Saaba; vše běžný kov, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1230
1915-1916 ITÁLIE/ ČESKOSLOVENSKÉ LEGIE Vittorio Emanuelle III. 1x Medaile za sjednocení Itálie 1849-1918 + Pamětní medaile na I. světovou válku 1915, signováno Canevari + 1 dekret na čs. legionáře Martina Boublíka; velice zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1231
1919 MAĎARSKO Pamětní medaile na 1. světovou válku 1914-1918 Pro deo patria 1914-1918
Vyvolávací cena: Kč
1232
1939-1945 VELKÁ BRITÁNIE Válečná medaile + Medaile za službu u policie, uděleno jedné osobě během 2. světové války, původní etue, originální stuhy
Vyvolávací cena: Kč