Aukce 50 / Filatelie / ČSR I. - ex POUR / Masaryk 1923-26

184138 - 1925 Pof.187Ax, Neotypie, hodnota 40h oranžová na pergamen
1925 Pof.187Ax, Neotypie, hodnota 40h oranžová na pergamenovém papíru, kompletní (!) sestava 4ks průsvitek P1 - P4; zn. s P2 a P3 svěží, zk. a označeno Gi, Le, Tri, Fra, Pofis, obchodní značka Kosina, kat. Pofis 10.100Kč, kat. Merkur 14.500Kč, velmi malý výskyt průsvitek P1 a P4 na pergamenovaném papíru!
Vyvolávací cena:
184139 -  Pof.189Ax, Neotypie, hodnota 60h fialová na pergamenovém
Pof.189Ax, Neotypie, hodnota 60h fialová na pergamenovém papíru, kompletní (!) sestava 4ks průsvitek P1 - P4; vše svěží, zk. a označeno Gi, Mr, Kar, majetnická značka Daniel + atest Karásek na zn. s P1, kat. Pofis 16.500Kč, kat. Merkur 29.000Kč, vzácná a hledaná kompletní řada průsvitek na pergamenovaném papíru v bezvadné kvalitě!
Vyvolávací cena:
184142 -  Pof.194-196, P5-8, Rytina, II. typ, kompletní řada průsv
Pof.194-196, P5-8, Rytina, II. typ, kompletní řada průsvitek P5 - P8; svěží 1Kč P8, 2Kč P5-P8, 3Kč P5-P6, část zk. Gi, Mr, kat. 4.700Kč
Vyvolávací cena:
184054 - 1925 Pof.0203 P8, Rytina 1Kč červená, VII. typ s průsvit
1925 Pof.0203 P8, Rytina 1Kč červená, VII. typ s průsvitkou P8 (!); lehká stopa po nálepce, zk. Kar + 2x atest Karásek a Vrba, kat. Pofis 30.000Kč kurzivou, kat. Merkur 35.000Kč, specialisty hledaná známka!
Vyvolávací cena:
184137 - 1925 VIII. Všesokolský slet, dopis zaslaný do Itálie, vy
1925 VIII. Všesokolský slet, dopis zaslaný do Itálie, vyfr. zn. s přítisky, 2-páska s dolním okrajem 50h zelená a zn. 100h červená, Pof.183 2x, 184, podací DR PRAHA 4/ 4.VII.25, vzadu příchozí DR ROMA 7.VII.25; bez poškození, malý výskyt skutečně prošlých celistvostí s denním razítkem a touto emisí!
Vyvolávací cena: