Aukce 51 / Filatelie / ČSR II. / Filatelistické obory

186935 - 1983-1996 M/S MÍR/ PRAHA  fialové kruhové raz. čs. námo
1983-1996 M/S MÍR/ PRAHA fialové kruhové raz. čs. námořní lodi Mír, sestava 5ks dopisů zaslaných během plavby z různých přístavních měst jako ALEXANDRIA, SZCZECIN, RIJEKA, RIGA; bez poškození
Vyvolávací cena:
186964 - 1948 obrazová dopisnice s dvěma otisky smutečního PR SEZ
1948 obrazová dopisnice s dvěma otisky smutečního PR SEZIMOVO ÚSTÍ/ 3.9.1948/ ZEMŘEL/ Dr EDVARD BENEŠ/ PRESIDENT BUDOVATEL, vzácné razítko (!), krátce po otevření přepážky bylo zabaveno policií (dopisnice orámována černým fixem - KVP), doplněno obálkou s přítiskem se 3 známkami E. Beneš a 2 otisky PR PRAHA 1/ DRUHÝ PRESIDENT ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY, doplněno 2 pamětními listy s DR SEZIMOVO ÚSTÍ/ 10.IX.48
Vyvolávací cena:
187415 - 1949 sestava 4ks ministerských FDC, adresovaných na poslan
1949 sestava 4ks ministerských FDC, adresovaných na poslance Národního shromáždění: UPU s č.279, Puškin s č.244, Chopin s č.243 a Vzorkový veletrh s č.243; pěkný stav
Vyvolávací cena:
185246 - 1961 sestava 3ks zkusmých tisků - otisků definitivních r
1961 sestava 3ks zkusmých tisků - otisků definitivních rytin pro obálky 1. dne emise Motýli, v černé barvě na slabě nažloutlém papíru bez lepu
Vyvolávací cena:
187856 - 1969-95 sestava 7ks různých FDC s podpisy autorů známek:
1969-95 sestava 7ks různých FDC s podpisy autorů známek: J. Herčík (3x), M. Hegar, I. Šimon, K. Štika, P. Kolář, J. Bouda a J. Liesler; celkem 9 podpisů, pěkný stav
Vyvolávací cena:
186460 - 1975-1981 sestava 2ks ministerských FDC a 4ks zvláštních
1975-1981 sestava 2ks ministerských FDC a 4ks zvláštních příležitostných obálek, FDC Společný let SSSR - ČSSR a XVI.Sjezd KSČ, obálky k Volbě prezidenta 1975 a 3ks 1980; bezvadné
Vyvolávací cena:
185362 - 1947-1992 [SBÍRKY]  sbírka FDC ve starších zásobnícíc
+28
1947-1992 [SBÍRKY] sbírka FDC ve starších zásobnících na celistvosti, některé kusy vícekrát, doplněno FDC s vybranými vadami a typy + suvenýry ankety MF; starší kusy v různé kvalitě, vše ve velké krabici, stovky kusů obálek - více jak 23kg materiálu, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena:
186255 - 1953 dopis do Německa vyplacený v hotovosti (!), DR BOHUSL
1953 dopis do Německa vyplacený v hotovosti (!), DR BOHUSLAVICE NAD METUJÍ/ 17.VI.53; lehká patina, zcela ojedinělý výskyt, vzadu stopy po přilepení ve sbírce
Vyvolávací cena:
187691 - 1953 hotově vyplacený dopis zaslaný v tuzemsku, řádkov
1953 hotově vyplacený dopis zaslaný v tuzemsku, řádkové raz. Taxe Perque/ Kčs a ručně dopsáno 60h, s dvěma otisky DR PRAHA 022/ 11.VI.53; bez poškození
Vyvolávací cena:
186252 - 1953 sestava 12ks dopisů, mnohonásobné i smíšené frank
1953 sestava 12ks dopisů, mnohonásobné i smíšené frankatury ze 3. (2x), 4., 8., 9., 11., 15. (2x), 16., 17. (2x) a 18.VI.53; běžná jakost, 5ks zk. Dražan
Vyvolávací cena:
186254 - 1953 sestava 3ks zajímavějších celistvostí, obsahuje: a
1953 sestava 3ks zajímavějších celistvostí, obsahuje: a) zadní stranu dopisu s pečetkou arabského původu zatíženého doplatným, s vylepenými doplatními zn. Pof. D77 (2x) a D78 (16x) dva dny po jejich stažení z oběhu, DR PRAHA 2/ 12.VI.53; b) balíkovou průvodku bez levého ústřižku vyfr. zn. Pof. 521, x vpředu + 5x vzadu, DR PRAHA 186/ 11.VI.53; c) pohlednici s pestrou frankaturou s DR NERATOVICE/ 6.VI.53 - PADĚLEK ke škodě sběratelů, označeno; pěkný stav
Vyvolávací cena:
186253 - 1953 sestava 5ks zajímavějších celistvostí, obsahuje do
1953 sestava 5ks zajímavějších celistvostí, obsahuje dopis ze 4.VI.53 vyplacený pouze zn. 3Kčs, Pof.725, nezatížený doplatným; obchodní papíry vyfr. 19.VI.53 neplatnou zn. Pof.521, doplatné vyznačeno ale nevybráno; 3ks dopisnic CDV99, z toho 1x bez přídavné frankatury s vyznačeným doplatným, 1x vytištěná zn. započítána a 1x nezapočítána do výplatného; 4ks zk. Dražan
Vyvolávací cena:
185836 - 1953 sestava 7ks dopisů, obsahuje 3x obchodní papíry, 1x
1953 sestava 7ks dopisů, obsahuje 3x obchodní papíry, 1x dopis v místě a 3x dopis v další přepravě, z toho 1ks vyplacený OVS, ostatní mnohonásobné frankatury stejnou hodnotou; běžná jakost, 1ks formát 23x16,5cm
Vyvolávací cena: