Aukce 55 / Ostatní sběratelské obory / Propagační nálepky a kartičky

195721 - 1902 USA  propagační spolkové zn. Američtí Češi sobě
1902 USA propagační spolkové zn. Američtí Češi sobě / V práci a vědění je naše spasení/ M.V.V. 1902, 2 krajové 4-bloky v hodnotě 1c, 1x v červenohnědé a 1x v modré barvě, na zn. papíru; tisk: American Banknote Co. N.Y., bezvadné
Vyvolávací cena:
189916 - 1900 REKLAMNÍ KARTIČKY - KOLÍNSKÁ KÁVA  sestava 12ks li
1900 REKLAMNÍ KARTIČKY - KOLÍNSKÁ KÁVA sestava 12ks litograficky tištěných kartiček s výjevy z českých oper jako Prodaná nevěsta, Libuše, Naši furianti, Šárka atd., série I. čís. 1-6, série II. čís. 7-12; bezvadný stav, vzácný výskyt kompletních sestav v této kvalitě
Vyvolávací cena:
195090 - 1921 R dopis zaslaný do Anglie s vylepenými 3 kusy přípl
1921 R dopis zaslaný do Anglie s vylepenými 3 kusy příplatkových nálepek Jiráskův fond Slovenského národního divadla, v modré, hnědé a oranžové barvě, vylepeno na přední straně včetně zn. OR 250h, Pof.161, podací DR KOŠICE 20.X.21, vzadu příchod LONDON 24.Oc.21; bez poškození, dekorativní
Vyvolávací cena:
197515 - 1900-1950 [SBÍRKY]  sbírka propagačních nálepek na 12 o
1900-1950 [SBÍRKY] sbírka propagačních nálepek na 12 oboustranně zaplněných kartách A4, různé náměty a provenience, část ČSR
Vyvolávací cena:
193565 - 1920-1935? [SBÍRKY]  OTTO RÜGER - továrna na čokoládu,
1920-1935? [SBÍRKY] OTTO RÜGER - továrna na čokoládu, Podmokly - partie 42ks propagačních kartiček se znaky různých států světa, doplněno o několik kartiček fy Orion - čokoládovny atd.; zajímavé, uloženo na 2 kartách A4
Vyvolávací cena:
197082 - 1936 [SBÍRKY]  BERLÍN 1936 / GARMISCH-PARTENKIRCHEN 1936
1936 [SBÍRKY] BERLÍN 1936 / GARMISCH-PARTENKIRCHEN 1936 sestava cca 300ks propagačních kartiček Olympia 1936 I+II se záběry z jednotlivých sportů, sportovišť atd.; zachovalý stav, tématicky zajímavé
Vyvolávací cena: