Aktuálně běží
Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
1898 BLANSKO - barevná litografická koláž s továrnami v okolí města, DA, prošlí; velmi pěkný stav pouze 2x omačkaný růžekVyvolávací cena: 500 Kč +0,0 %
1898 BRNO - Carl Tomaschek Cafe, interiér a pohled z ulice, čb 2-okénková pohlednice, DA, prošlá; mírně omačkaný pouze 1 růžekVyvolávací cena: 600 Kč
1899 ROSICE U BRNA - barevná litografická koláž, DA, prošlá; pouze mírně omačkané růžkyVyvolávací cena: 600 Kč
1898 KARLOVEC - Karlsberg aus Nordmähren, barevná litografická koláž, zaniklá bývalá obec, dnes, s výjimkou zdejšího kostela, leží na dně přehradní nádrže Slezská Harta, DA, prošlá; bezvadné a vzácné!Vyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
1898 LEDNICE (Eisgrub) - barevná litografická koláž, Lednicko - Valtický zámecký areál, DA; prošlá, pouze mírně omačkané růžkyVyvolávací cena: 600 Kč
1898 MIMOŇ (Niemes), 6-okénková lito pohlednice, mj. zámek, kostel atd.; prošlá, DA, skvrnkyVyvolávací cena: 500 Kč
1904-1908 ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2 pohlednice, 1x tlačená koláž s městským znakem a budovou radnice + 1x jednozáběrová, interiér Nádražní restaurace I. a II. třídy v Č. Budějovicích; obě prošlé, zachovaléVyvolávací cena: 1 000 Kč
1898 BŘIDLIČNÁ (Frýdlant nad Moravicí) - barevná litografická koláž, mj. nádraží; DA, prošlá, smyté známky, mírně omačkané růžkyVyvolávací cena: 700 Kč +0,0 %
1898 VESELÍ NAD MORAVOU (Wessely an der March) - barevná litografická koláž, prošlá, DA; smyté známky, pouze mírně omačkané růžkyVyvolávací cena: 600 Kč
1898 TANVALD (Tannwald) - pohled na město, litografie; DA, prošla, velmi dobrý stavVyvolávací cena: 300 Kč
1898 JIHLAVA - sestava 2ks pohlednic, 1x dvojbarevná litografická koláž - mj. pomník F. Josefa + 1x čb víceokénková koláž, obě DA; 1x prošlá, 1x neprošlá s razítkem vydavatele Schwidernoch, pouze mírně omačkané růžkyVyvolávací cena: 600 Kč
1898 ČESKÝ TĚŠÍN - sestava 2ks pohlednic, 1x barevná litografická koláž - mj. nádraží + 1x čb jednozáběrová pohled do ulice Sachsenbergstrasse, obě DA; prošlé, pouze mírně omačkané růžkyVyvolávací cena: 1 000 Kč
1900 SUŠICE - jednozáběrová barevná litografie, celkový pohled na město, DA, prošlá; pouze mírně omačkané růžkyVyvolávací cena: 400 Kč
1918 ČÁSLAV - "Našim udatným invalidům c.k. zeměbr. pěšího pluku č.12 v Čáslavi", stojící voják v plné polní s pozadím města Čáslavi, lito; prošlá, natržení 2cm v pravém okrajiVyvolávací cena: 400 Kč +25,0 %
1905-1922 MĚLNÍK - sestava 8ks, Mělník a okolí, obsahuje: Mělník - koláž motýl "Letem českým světem", Mělník - v číši vína, zámek Hořín, Dolní Beřkovice (2ks) a Lužec (3ks); dobrý stavVyvolávací cena: 1 500 Kč +6,7 %
1930 HORNÍ LITVÍNOV - nádražní stanice LOUKA, okres Most, pohled na nádražní budovu od kolejí s vagony a lokomotivou, neprošlá; bez vadyVyvolávací cena: 500 Kč +0,0 %
1905 MOST (Brüx) - Minoritplatz, koláž s peněžní poukázkou, prošlé; pouze mírně omačkané růžkyVyvolávací cena: 600 Kč
1930 LYSÁ NAD LABEM - Grand hotel, vchod do hotelu s majitelem a personálem, neprošlá; omačkané růžky, patina na zadní straněVyvolávací cena: 400 Kč +25,0 %
1898 SLEZSKÁ OSTRAVA (Polská Ostrava) - více okénková barevná litografická koláž s havířem, DA; prošlá, mírně omačkané růžkyVyvolávací cena: 600 Kč +16,7 %
1907 BŘEVNOV dvůr Tejnka, domy v ulici + lidé v popředí, dnes již zbouráno, prošlá fotopohlednice; bez poškození, ojedinělý dokumentační záběr!Vyvolávací cena: 1 000 Kč +140,0 %
1918-1920 LIBEŇ - V zahradách, 2-okénková čb pohlednice, na výšku + Stodůlky - 4-okénková + Uhřiněves - Sokolovna, čb fotopohlednice; zachovaléVyvolávací cena: 900 Kč +0,0 %
1907 ZBRASLAV - hotel Velká hospoda, 2-okénková, čb, interier s kulečníkem a zahrádka, prošlé; bez poškozeníVyvolávací cena: 500 Kč
1925 VÍCOV - hospoda U Králů, jednozáběrová pohlednice na budovu s lidmi v popředí, neprošlá; bez poškozeníVyvolávací cena: 600 Kč
1898 PŘEROV - barevná litografická koláž - mj. nádraží, DA; prošlé, částečně protlačený text z adresní strany a mírně omačkané růžkyVyvolávací cena: 500 Kč
1906 PŘÍBRAM - poštovní poukázka, koláž, barevná, prošlá; zachovalé Vyvolávací cena: 500 Kč +0,0 %
1899 PONIKLÁ - sestava 2 pohlednic, 1x s dobovou fotografií (1899 !) + 1x čb lito, továrna; DA, prošlé, celkově pěkný stav, velmi zajímavéVyvolávací cena: 700 Kč +0,0 %
1912 ROKYTNICE NAD JIZEROU (Rochlitz) - 5-okénková lito koláž, náměstí, hotel Haney, škola atd.; DA, prošlá, velmi dobrý stavVyvolávací cena: 300 Kč
1899 VÍTKOVICE V KRKONOŠÍCH (Witkowitz) - 5-okénková kolorovaná litografie, klášter, kostel, továrna atd.; DA, prošlá, vpředu značně popsáno tužkou, přesto zajímavéVyvolávací cena: 300 Kč +0,0 %
1910 ZNOJMO - sestava 4 ks barevných uměleckých pohlednic vydaných ve Vídni, Znaimer Postkarte Nr.1, 2, 3 a 5, Verlag Lith. und Druck A.Berger, Wien, neprošlé; bez poškozeníVyvolávací cena: 1 800 Kč +0,0 %
1890-1950 [SBÍRKY] KARLOVY VARY sbírka 960ks pohlednic, obsahuje litografie i fotopohledy všech míst lázeňského města, uloženo v 10 zásobnících na foto, tržní hodnota cca 40.000KčVyvolávací cena: 19 000 Kč +0,0 %
1898-1940 [SBÍRKY] sestava více jak 130ks pohlednic malého formátu, převážně český a moravský místopis, doplněno místopisem z Rakouska a Německa a příměsí blahopřejných pohlednic; převážně dobrý stav, tržní cena při rozprodeji cca 12.000KčVyvolávací cena: 3 000 Kč +50,0 %
1900-1950 [SBÍRKY] sestava 18ks pohlednic, obsahuje i několik lito z Čech, jako HROBY, ŠUMAVA - ŠPIČÁK NÁDRAŽÍ, KUTNÁ HORA a další zajímavé kusy jako Krkonoše, OTOVICE U BROUMOVA, NOVÝ VESTEC, 5ks BRANÝS NAD ORLICÍ atd,; různá kvalitaVyvolávací cena: 700 Kč +0,0 %
1900-2000 [SBÍRKY] velká akumulace cca 10.000 ks pohlednic velkého (70%) i malého (30%) formátu, převážně místopis ČSR i cizina, menší část motiv jako blahopřejné, osobnosti, umělecké atd., velký formát černobílé i barevné, běžné, ale i lepší kusy, doplněno místopisnými lepolery; pozůstalost po obchodníkovi, velmi výhodné k dalšímu rozprodeji, uloženo ve 2 krabicích Ikea - více jak 60kg materiálu, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!Vyvolávací cena: 5 000 Kč +80,0 %
1902 PIEŠŤANY (Pöstyén) - dvojdílná litografická koláž, prošlá do Čech, DA; povolené v přehybu, odřené růžky, patina, přesto velmi pěknéVyvolávací cena: 800 Kč +12,5 %
1899 KŁODZKO (Kladsko, Glatz) - litografická koláž, nádraží; DA, prošlá + WAMBIERZYCE (Vambeřice / Albendorf) - okénková koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky, celkově pěkný stavVyvolávací cena: 400 Kč