Aukce 56 / Numizmatika / Medaile

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-3 z 3]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1885
198019 / 1885 - Numizmatika / Medaile
1894-1920 PŘÍBRAM sestava 2ks oválných regionálních medailí, 1x Průmyslová hospodářská a národopisná výstava v Příbrami 1894/ Čestná odměna řemeslu a průmyslu, Cu, ovál 58x70mm (Abraham), 1x menší Čestná cena horního města Příbrami, 44x56mm (J.Stehlík)
Zařazeno : Numizmatika / Medaile, U:X
+328,57%
1886
200964 / 1886 - Numizmatika / Medaile
[SBÍRKY] sestava 9ks medailí získaných známým vystavovatelem a sběratelem Pankrácem Zajíčkem na filatelistických výstavách za exponáty Rakouska a dalších, světová výstava PRAGA 68 - Malá zlatá medaile (Au, punc, ryzost 894, váha 17,06g, průměr 26mm) za exponát "Pošta na našem území 1694 - 1917", dále výstavy Bratislava 1937, Bratislava 1960, PHILATEC Paris 1964, WIPA 1965 Wien, BRNO 1966, BRNO 1984 + další 3 plakety za účast a ocenění práce ve filatelii; vše v původních etujích
Zařazeno : Numizmatika / Medaile, U:K
9 000
13 000
+44,44%
1887
198313 / 1887 - Numizmatika / Medaile
1962-1966 [SBÍRKY] sestava 5ks medailí získaných známým vystavovatel a sběratelem Pankráce Zajíčka na filatelistických výstavách za exponáty Rakouska, první světová výstava PRAGA 62 - Grand Prix velká zlatá medaile (Au, punc, ryzost 987, váha 19,92g, průměr 30mm) za exponát "Pošta na našem území 1780 - 1910", mezinárodní výstava ISTAMBUL 63 - pozlacená medaile, SOCFILEX 63 Budapest - pozlacená medaile, WASHINGTON 66 - postříbřená medaile za exponát "Pražská předznámková razítka"; vše v původních etujích
12 000
16 000
+33,33%

23.09.2018 16:00