Aukce 56 / Ostatní sběratelské obory / Svaté obrázky
1900 svatý obrázek jako rozkládací lepolero, barevné, krajkové okraje, tlačené, zlacené, litografický vlepený střed; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč