Aukce 56 / Ostatní sběratelské obory / Svaté obrázky

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-1 z 1]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1993
200014 / 1993 - Ostatní sběratelské obory / Svaté obrázky
1900 svatý obrázek jako rozkládací lepolero, barevné, krajkové okraje, tlačené, zlacené, litografický vlepený střed; bez poškození
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Svaté obrázky, U:A5
+60,00%

13.12.2018 16:00