Aukce 61 / Pohlednice / Motiv

1833
214010 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Poezie, sedíc
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Poezie, sedící dívka s lunetou, barevná litografie, DA; prošlá, pouze zcela nepatrně omačkané růžky, velmi pěkná
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1834
214006 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1 (Weill
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1 (Weill.18), Jaro, barevná litografie; DA, prošlá - text psaný malířem Jožou Úprkou, mírně omačkané růžky a část levého okraje, velmi dobrý vzhled
Vyvolávací cena: 2 000
1835
214007 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, série 1/28 Eta
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, série 1/28 Etapy života, barevná litografie, DA; prošlá, bez přehybů, lehká patina
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1836
214002 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill.40A), Zvěrokruh, modrozelený rám, litografie; DA, neprošlá, odřené růžky, patina
Vyvolávací cena: 1 000
1837
214000 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill.40B), Zvěrokruh, červený rám, litografie; DA, prošlá, pouze nepatrné omačkání růžků, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1838
214005 - 1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 4, Měs
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 4, Měsíce, Leden - Janvier, francouzské vydání, barevná litografie; DA, prošlá, pouze ohyb v jednom růžku, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1839
214004 - 1901 MUCHA Alfons (1860–1939), Cocorico (Weill.69), barevn
1901 MUCHA Alfons (1860–1939), Cocorico (Weill.69), barevná litografie, DA; prošlá ve Francii, pouze nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 3 000
1840
213997 - 1902 MUCHA Alfons (1860-1939), Hospodářsko - průmyslová
1902 MUCHA Alfons (1860-1939), Hospodářsko - průmyslová a národopisná výstava ve Vyškově, na výšku; prošlá, DA, velmi dobrý stav pouze lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: 3 000
1841
214022 - 1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Brněnská matice školská
1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Brněnská matice školská, (Weill.140), prošlá; pouze mírně omačkané růžky, malý výskyt!
Vyvolávací cena: 3 000
1842
214003 - 1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 7 (Weill
1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 7 (Weill.92), Vřes, litografie, DA, použité ve Francii, lehký ohyb v růžku a pravé straně, pěkný stav
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1843
214031 - 1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství,
1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství, nekompletní, sestava 4 pohlednic, vydání Novotný Praha: Blahoslavení pokojní, Milosrdní, Lkající, Blahoslavení protivenství trpí pro spravedlnost; vše prošlé, pouze mírně omačkané růžky, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 1 200
1844
214018 - 1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Jarní slavnosti; neprošl
1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Jarní slavnosti; neprošlá, pouze nepatrně odřené růžky, velmi pěkný stav
Vyvolávací cena: 3 000
1845
210806 - 1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učite
1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů moravských, litografie, bez přítisku "Legitimace"; prošlá, smytá zn., mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1846
214025 - 1915 MUCHA Alfons (1860–1939), Vzpomínka na rodné město
1915 MUCHA Alfons (1860–1939), Vzpomínka na rodné město Ivančice, 1. náklad, Ferd. Navrátil v Ivančicích, dvojbarevná, neobvyklý větší formát pohlednice; prošlá, ohyb v okraji a mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
1847
214027 - 1918 MUCHA Alfons (1860–1939), České srdce (Weill.138),
1918 MUCHA Alfons (1860–1939), České srdce (Weill.138), sestava 2ks, dva náklady s modrým a bílým orámováním, obě vzadu přítisk; prošlé, nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 1 500
1848
214013 - 1918-1925 MUCHA Alfons (1860–1939), SLAVIA  vzájemně poj
1918-1925 MUCHA Alfons (1860–1939), SLAVIA vzájemně pojišťovací banka, sestava 3ks propagačních pohlednic banky s postavou Slavie, různé reklamní přítisky, 1x vydavatel Štenc Praha - neprošlá na silném kartonu, velmi pěkný stav, ostatní 2ks omačkané růžky z toho 1x prošlá
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1849
214035 - 1919 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – V
1919 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – Vlastnosti českého lidu v obrazech, kompletní série 8ks pohlednic, vydal Arnošt Pešl, Praha – Košíře; 3ks prošlé, 5ks neprošlé, převážně pěkný stav
Vyvolávací cena: 2 000
1850
213996 - 1919 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učite
1919 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů moravských, litografie, s přítiskem "Legitimace"; neprošlá, velmi dobrá stav
Vyvolávací cena: 3 000
1851
213998 - 1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký ti
1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký tisk; neprošlá, bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000
1852
213999 - 1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký ti
1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký tisk; neprošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
1853
214023 - 1926 MUCHA Alfons (1860–1939), Diplom ústřední Matice
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), Diplom ústřední Matice školské dar od Čsl. obce bývalých námořníků - revolucionářů; čb, prošlá, odřené růžky, patina, přesto velmi vzácné!
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1854
214380 - 1928 MUCHA Alfons (1860-1939), Jubilejní sjezd, výstava a
1928 MUCHA Alfons (1860-1939), Jubilejní sjezd, výstava a festival Pěvecké obce československé roku 1928 v Praze; nepoužitá, pouze nepatrně omačkané růžky, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1855
214016 - 1928 MUCHA Alfons (1860-1939), Jubilejní sjezd, výstava a
1928 MUCHA Alfons (1860-1939), Jubilejní sjezd, výstava a festival Pěvecké obce československé roku 1928 v Praze; prošlá, pouze nepatrně omačkané růžky, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1856
214020 - 1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, Výstava
1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, Výstava (Weill.163); neprošlá, pouze nepatrný ohyb v 1 růžku, výborný stav
Vyvolávací cena: 1 500
1857
213018 - 1900 Josef Šváb č. 92 - Vím, že máte dětí fůru.., b
1900 Josef Šváb č. 92 - "Vím, že máte dětí fůru.., barevná lito; nepoužitá, DA, pouze omačkané růžky
Vyvolávací cena: 600
1858
214388 - 1928 KUPKA František (1871-1957), 2ks pohlednic vydaných k
1928 KUPKA František (1871-1957), 2ks pohlednic vydaných ke Kupkově výstavě v Brně 1928; nepoužité, nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 2 000
1859
214299 - 1907-1908 FRANZ JOSEF I., sestava 3ks různých pohlednic vy
1907-1908 FRANZ JOSEF I., sestava 3ks různých pohlednic vydaných k příležitosti 50 let panování císaře, FJ se znakem na výšku, FJ a noty písně, FJ a pohled na Prahu; mimo 1ks prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: 1 600  +0,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1860
214958 - 1914-1918 LETECTVÍ / francouzská pohlednice Capitaine Dick
1914-1918 LETECTVÍ / francouzská pohlednice Capitaine Dickson (DICKSON Bertram, 1873-1913, britský průkopník letectví), vyobrazen dvojplošník FARMAN, vzadu raz. německé polní pošty z. období 1. světové války; zachovalé
Vyvolávací cena: 500
1861
214698 - 1930 ZEPPELIN  sestava 9ks pohlednic s motivem Zeppelinovýc
1930 ZEPPELIN sestava 9ks pohlednic s motivem Zeppelinových vzducholodí, 6x fotopohlednice, 3x reprodukce, 1x prošlá; zachovalé
Vyvolávací cena: 900  +33,3 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
1862
14 000
214525 - 1910-1918 [SBÍRKY]  I. SVĚTOVÁ VÁLKA  sbírka 246ks pohl
+39
1910-1918 [SBÍRKY] I. SVĚTOVÁ VÁLKA sbírka 246ks pohlednic s vojenskou tématikou z období I. světové války, z toho cca 120ks fotopohlednic, různé náměty jako zbraně, uniformy, auta, vlaky, kola, polní kuchyně, záběry vojáků v zákopech, v lazaretech, vojenští velitelé atd., uloženo v dobovém albu; vše ve velmi dobrém stavu, vysoká tržní cena!
Vyvolávací cena: 9 000  +55,6 %
Vydraženo za: 14 000 Kč
1863
18 000
213437 - 1918-1945 [SBÍRKY]   ČS. LEGIE, VOJENSKÉ, DĚJINY  sestav
+43
1918-1945 [SBÍRKY] ČS. LEGIE, VOJENSKÉ, DĚJINY sestava více jak 600ks pohlednic s čs. vojenskou tématikou, počínaje pohlednicemi vydanými ve Francii, Rusku, část fotopohlednice z bojů, umělecké mj. Preissig, fotopohlednice příjezd prezidenta Masaryka, doplněno meziválečnými fotopohledy voj. jednotek, 30. léta jako Veselá vojna, propagační edice, označení vojenských letedel atd., doplněno uměleckými pohlednicemi Výjevy z českých dějin, závěr několik pohlednic z osvobození západních Čech US armádou, Květnové pražské povstání atd.; uloženo v průhledných listech ve 2 pořadačích, nabízeno za zlomek tržní ceny, pozůstalost po obchodníkovi
Vyvolávací cena: 6 000  +200,0 %
Vydraženo za: 18 000 Kč
1864
213624 - 1945 [SBÍRKY]  Osvobození ČSR + Květnové pražské povs
1945 [SBÍRKY] Osvobození ČSR + Květnové pražské povstání, sestava dvou sad po 8ks kreslených barevných pohlednic připravených pro americkou 7. armádu po osvobození Prahy, PRAGUE 1945, signováno Z.B. + dalších 10ks různých kreslených pohlednic vydaných k osvobození Plzně americkou armádou - signováno J.Lauda + 3ks kreslených pohlednic s výjevy z Pražského povstání - Květen 1945; vše velký formát, zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
1865
214947 - 1938 OPAVA / čs. opevnění ŘOP po obsazení Sudet, vzadu
1938 OPAVA / čs. opevnění ŘOP po obsazení Sudet, vzadu raz. TROPPAU 1, červené SUDETENDEUTSCHALND TROPPAU 8.10 a TAG DER BEFREIUNG; pěkný stav
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
1866
4 500
214948 - 1939 A. HITLER - návštěva Pražského hradu, přehlídka;
1939 A. HITLER - návštěva Pražského hradu, přehlídka; čb fotopohlednice, na zadní straně PR, bezvadný stav, vzácné!
Vyvolávací cena: 2 000  +125,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
1867
214950 - 1939 HENLEIN Konrad, portrét, vydal Struck, Berlin, malý f
1939 HENLEIN Konrad, portrét, vydal Struck, Berlin, malý formát, neprošlá s PR; zachovalé
Vyvolávací cena: 500  +60,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1868
213283 - 1940 NEURATH, Konstantin von (1873-1956), byl německý naci
1940 NEURATH, Konstantin von (1873-1956), byl německý nacistický politik, diplomat, říšský protektor v Protektorátu Čechy a Morava v letech 1939–1943, politik v uniformě, fotopohlednice, malý formát na zadní straně černé PR; bez poškození
Vyvolávací cena: 700  +614,3 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
1869
212978 - 1941 INFANTERIE KENNT KEINE HINDERNISSE- 9ks fotopohlednic z
1941 INFANTERIE KENNT KEINE HINDERNISSE- 9ks fotopohlednic z východní fronty, mj. s citátem A.H. "Über allem steht deutsche Infanterie" a 2x vzácnější SCHWERES INFANTERIE; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +50,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1870
212977 - 1941 KRIEGSBERICHTE - 13 pohlednic dle autentických skic z
1941 KRIEGSBERICHTE - 13 pohlednic dle autentických skic z Východní fronty - autoři: Hensel a Schneider, zejména s námětem "tanky"; bezvadné, kompletní řada
Vyvolávací cena: 1 300  +15,4 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1871
213459 - 1942 ITÁLIE - Litografická pohlednice italské PP - Němec
1942 ITÁLIE - Litografická pohlednice italské PP - Německo, Itálie aj. proti URSS (zajímavý symbol draka); prošlá s DR a útvarovým raz. polní pošty, stopy stáří, nicméně ojedinělé!
Vyvolávací cena: 800  +100,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1872
214748 - 1939 SLOVENSKO  sestava 3ks propagandistických pohlednic, N
1939 SLOVENSKO sestava 3ks propagandistických pohlednic, "Na stráž!", "S Hlinkom do boja...", "Už Slovensko vstává..."; 1x prošlá, vše s PR nebo raz. Autopošty TRENČÍN
Vyvolávací cena: 600  +566,7 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
1873
214964 - 1930? POSÍLENÍ OBRANY SSSR - propagandistická pohlednice,
1930? POSÍLENÍ OBRANY SSSR - propagandistická pohlednice, dělník s puškou, letadlo, zemědělské stroje; neprošlá, lehce omačkané okraje a růžky, neobvyklé
Vyvolávací cena: 1 000
1874
214584 - 1936 XI. OLYMPISCHE SPIELE  + IV. OLYMPISCHE WINTERSPIELE  s
1936 XI. OLYMPISCHE SPIELE + IV. OLYMPISCHE WINTERSPIELE sestava 2ks barevných pohlednic k LOH a ZOH 1936, vytištěno pro Rakouský olympijský fond, pamětní raz., doplněno fotopohlednicí olympijského stadionu v Berlíně, prošlá s pamětním raz.; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000
1875
214564 - 1920-1940 [SBÍRKY]  MYSLIVOST  sbírka 150ks pohlednic s n
+22
1920-1940 [SBÍRKY] MYSLIVOST sbírka 150ks pohlednic s námětem myslivosti, lovu, lesní zvěře, převážně malované, několik lito, část i fotopohledy uloženo v průhledných listech v kancelářském šanonu; různá kvalita
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1876
12 000
214401 - 1889-1947 [SBÍRKY]  ČS OSOBNOSTI, HISTORIE, VÝSTAVY, REKL
1889-1947 [SBÍRKY] ČS OSOBNOSTI, HISTORIE, VÝSTAVY, REKLAMA, POMNÍKY sestava cca 500ks pohlednic s čs. náměty reklamy, osobnosti, historie, filmu, karikatury, vojenství atd.; převážně zachovalé, vysoká tržní cena
Vyvolávací cena: 7 000  +71,4 %
Vydraženo za: 12 000 Kč
1877
10 000
213785 - 1890-1950 [SBÍRKY]  UMĚLECKÉ, BLAHOPŘEJNÉ, KROJE, ZVÍ
+36
1890-1950 [SBÍRKY] UMĚLECKÉ, BLAHOPŘEJNÉ, KROJE, ZVÍŘATA, HISTORIE, ŽENY, KARIKATURY, DĚTI, LODĚ větší sestava odhadem více než 1200ks pohlednic různých námětů, uloženo v průhledných obalech v 5ks kancelářských šanonů; různá kvalita, uloženo v krabici IKEA, pochází z velké pozůstalosti po obchodníkovi, nabízeno za zlomek tržní ceny, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 10 000  +0,0 %
Vydraženo za: 10 000 Kč