Aukce 63 / Pohlednice / Místopis

1879
214296 - 1897 NOVÝ BOR (Haida) - 3-okénková lito, prošlé, DA, vy
1897 NOVÝ BOR (Haida) - 3-okénková lito, prošlé, DA, vydavatel Ed. Strache; nepatrně omačkané růžky, výborný stav, dekorativní kus!
Vyvolávací cena: 300  +33,3 %
Vydraženo za: 400 Kč
1880
221122 - 1903 HAVLÍČKŮV BROD (Německý Brod) - nádraží, parní
1903 HAVLÍČKŮV BROD (Německý Brod) - nádraží, parní lokomotiva, prošlá, DA; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1881
221418 - 1909 LIBEREC (Reichenberg) Schückernstrasse, jednozáběrov
1909 LIBEREC (Reichenberg) Schückernstrasse, jednozáběrový pohled na ulici s výlohami obchodů, lidmi a tramvají v pozadí; prošlá, vylepená příplatková nálepka Bund der Deutschen in Böhmen hodnoty 2h; bez poškození, dekorativní kus
Vyvolávací cena: 800  +100,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1882
221123 - 1930 Stranovský železniční viadukt - fotopohlednice ze s
1930 Stranovský železniční viadukt - fotopohlednice ze stavby mostu, neprošlá; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1883
221121 - 1902 JOSEFOV - JAROMĚŘ  nádraží, jednozáběrová, kolo
1902 JOSEFOV - JAROMĚŘ nádraží, jednozáběrová, kolorovaná, nákladem Al. Němečka, DA, prošlá; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1884
212120 - 1900 OLOMOUC (Olmütz) - horní náměstí, kolorovaná lito
1900 OLOMOUC (Olmütz) - horní náměstí, kolorovaná lito pohlednice s reliéfním ornamentem; DA, prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: 300  +0,0 %
Vydraženo za: 300 Kč
1885
1 900
221124 - 1908 VYŠKOV - viadukt před městskými sady, jedoucí vlak
1908 VYŠKOV - viadukt před městskými sady, jedoucí vlak s lokomotivou, fotopohlednice, prošlá, foto J. Horák; bez poškození
Vyvolávací cena: 600  +216,7 %
Vydraženo za: 1 900 Kč
1886
214300 - 1897-1900 ČECHY LITOGRAFIE  sestava 19ks lito pohlednic, mj
1897-1900 ČECHY LITOGRAFIE sestava 19ks lito pohlednic, mj. Cheb, Plzeň, Karlovy Vary, Broumov, Mladé Vožice, Rychnov nad Kněžnou, Veselí nad Lužnicí atd., DA, převážně prošlé; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 500  +100,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1887
220954 - 1900-1980 [SBÍRKY]  ČS. MÍSTOPIS/ CIZINA  sestava cca 5.0
1900-1980 [SBÍRKY] ČS. MÍSTOPIS/ CIZINA sestava cca 5.000ks pohlednic velké i malého formátu, velký formát cca 3.500ks - převážně čs. místopis, menší část cizina - evropské země, roztříděno dle měst a zemí, malý formát cca 1.500ks - převážně cizina jako Německo, Rakousko, Itálie s příměsí blahopřejných pohlednic, doplněno dárkovým albem s pohlednicemi Soběslavi z roku 1930 a fotoalbem se 44ks fotek ze stavby sokolovny v Kostelci v 30. letech; vše v IKEA krabici, cca 20kg materiálu, POZOR, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 3 000  +116,7 %
Vydraženo za: 6 500 Kč