Aukce 63 / Pohlednice

1879
214296 - 1897 NOVÝ BOR (Haida) - 3-okénková lito, prošlé, DA, vy
1897 NOVÝ BOR (Haida) - 3-okénková lito, prošlé, DA, vydavatel Ed. Strache; nepatrně omačkané růžky, výborný stav, dekorativní kus!
Vyvolávací cena: 300  +33,3 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 400 Kč
1880
221122 - 1903 HAVLÍČKŮV BROD (Německý Brod) - nádraží, parní
1903 HAVLÍČKŮV BROD (Německý Brod) - nádraží, parní lokomotiva, prošlá, DA; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 500 Kč
1881
221418 - 1909 LIBEREC (Reichenberg) Schückernstrasse, jednozáběrov
1909 LIBEREC (Reichenberg) Schückernstrasse, jednozáběrový pohled na ulici s výlohami obchodů, lidmi a tramvají v pozadí; prošlá, vylepená příplatková nálepka Bund der Deutschen in Böhmen hodnoty 2h; bez poškození, dekorativní kus
Vyvolávací cena: 800  +100,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 600 Kč
1882
221123 - 1930 Stranovský železniční viadukt - fotopohlednice ze s
1930 Stranovský železniční viadukt - fotopohlednice ze stavby mostu, neprošlá; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 500 Kč
1883
221121 - 1902 JOSEFOV - JAROMĚŘ  nádraží, jednozáběrová, kolo
1902 JOSEFOV - JAROMĚŘ nádraží, jednozáběrová, kolorovaná, nákladem Al. Němečka, DA, prošlá; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 500 Kč
1884
212120 - 1900 OLOMOUC (Olmütz) - horní náměstí, kolorovaná lito
1900 OLOMOUC (Olmütz) - horní náměstí, kolorovaná lito pohlednice s reliéfním ornamentem; DA, prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: 300  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 300 Kč
1885
1 900
221124 - 1908 VYŠKOV - viadukt před městskými sady, jedoucí vlak
1908 VYŠKOV - viadukt před městskými sady, jedoucí vlak s lokomotivou, fotopohlednice, prošlá, foto J. Horák; bez poškození
Vyvolávací cena: 600  +216,7 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 900 Kč
1886
214300 - 1897-1900 ČECHY LITOGRAFIE  sestava 19ks lito pohlednic, mj
1897-1900 ČECHY LITOGRAFIE sestava 19ks lito pohlednic, mj. Cheb, Plzeň, Karlovy Vary, Broumov, Mladé Vožice, Rychnov nad Kněžnou, Veselí nad Lužnicí atd., DA, převážně prošlé; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 500  +100,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
1887
220954 - 1900-1980 [SBÍRKY]  ČS. MÍSTOPIS/ CIZINA  sestava cca 5.0
1900-1980 [SBÍRKY] ČS. MÍSTOPIS/ CIZINA sestava cca 5.000ks pohlednic velké i malého formátu, velký formát cca 3.500ks - převážně čs. místopis, menší část cizina - evropské země, roztříděno dle měst a zemí, malý formát cca 1.500ks - převážně cizina jako Německo, Rakousko, Itálie s příměsí blahopřejných pohlednic, doplněno dárkovým albem s pohlednicemi Soběslavi z roku 1930 a fotoalbem se 44ks fotek ze stavby sokolovny v Kostelci v 30. letech; vše v IKEA krabici, cca 20kg materiálu, POZOR, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 3 000  +116,7 %
U:IK | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 6 500 Kč
1888
214006 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1 (Weill
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1 (Weill.18), Jaro, barevná litografie; DA, prošlá - text psaný malířem Jožou Úprkou, mírně omačkané růžky a část levého okraje, velmi dobrý vzhled
Vyvolávací cena: 1 000  +30,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 300 Kč
1889
214002 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill.40A), Zvěrokruh, modrozelený rám, litografie; DA, neprošlá, odřené růžky, patina
Vyvolávací cena: 500  +60,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 800 Kč
1890
214004 - 1901 MUCHA Alfons (1860–1939), Cocorico (Weill.69), barevn
1901 MUCHA Alfons (1860–1939), Cocorico (Weill.69), barevná litografie, DA; prošlá ve Francii, pouze nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 1 600  +6,3 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 700 Kč
1891
213997 - 1902 MUCHA Alfons (1860-1939), Hospodářsko - průmyslová
1902 MUCHA Alfons (1860-1939), Hospodářsko - průmyslová a národopisná výstava ve Vyškově, na výšku; prošlá, DA, velmi dobrý stav pouze lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: 1 800  +66,7 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
1892
214022 - 1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Brněnská matice školská
1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Brněnská matice školská, (Weill.140), prošlá; pouze mírně omačkané růžky, malý výskyt!
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 500 Kč
1893
214031 - 1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství,
1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství, nekompletní, sestava 4 pohlednic, vydání Novotný Praha: Blahoslavení pokojní, Milosrdní, Lkající, Blahoslavení protivenství trpí pro spravedlnost; vše prošlé, pouze mírně omačkané růžky, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 700  +14,3 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 800 Kč
1894
214018 - 1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Jarní slavnosti; neprošl
1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Jarní slavnosti; neprošlá, pouze nepatrně odřené růžky, velmi pěkný stav
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
1895
214027 - 1918 MUCHA Alfons (1860–1939), České srdce (Weill.138),
1918 MUCHA Alfons (1860–1939), České srdce (Weill.138), sestava 2ks, dva náklady s modrým a bílým orámováním, obě vzadu přítisk; prošlé, nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 700  +57,1 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
1896
214035 - 1919 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – V
1919 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – Vlastnosti českého lidu v obrazech, kompletní série 8ks pohlednic, vydal Arnošt Pešl, Praha – Košíře; 3ks prošlé, 5ks neprošlé, převážně pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 300  +7,7 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 400 Kč
1897
213996 - 1919 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učite
1919 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů moravských, litografie, s přítiskem "Legitimace"; neprošlá, velmi dobrá stav
Vyvolávací cena: 1 500  +140,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 600 Kč
1898
213998 - 1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký ti
1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký tisk; neprošlá, bezvadné
Vyvolávací cena: 600  +116,7 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 300 Kč
1899
214020 - 1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, Výstava
1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, Výstava (Weill.163); neprošlá, pouze nepatrný ohyb v 1 růžku, výborný stav
Vyvolávací cena: 900  +144,4 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 2 200 Kč
1900
218689 - 1937 MUCHA Alfons (1860–1939), Slavia, vzájemně pojišť
1937 MUCHA Alfons (1860–1939), Slavia, vzájemně pojišťovací banka, vyfr. s PR z roku 1945; neprošlá, nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 600 Kč
1901
221496 - 1918-1920 Josef Šváb č. 209 - Ach. ty Róže... + č. 12
1918-1920 Josef Šváb č. 209 - "Ach. ty Róže..." + č. 12 "Tisíc litrů Plzeňského"; 2x barevná lito, prošlé, omačkané růžky a 2x ohyb
Vyvolávací cena: 700
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1902
220959 - 1912 DRTIKOL František (1883–1961), 2ks fotopohlednic, ž
1912 DRTIKOL František (1883–1961), 2ks fotopohlednic, žánrové záběry dívky se secesním šperkem, reliéfní razítko ateliéru Drtikol a spol./ Praha 1912, nepoužité; dobrý stav
Vyvolávací cena: 3 000
1903
220624 - 1908 TENIS soubor 5ks barevných litografických pohlednic s
1908 TENIS soubor 5ks barevných litografických pohlednic s námětem tenisu, Drive, Striker Out, Umpire, Backhand, Finish of a Drive, signováno KC, vydavatel A.Vitek Praha, 3ks prošlé; pouze 1x lom v růžku, jinak velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 000
1904
10 000
221401 - 1900-1939 [SBÍRKY]  LETADLA, VZDUCHOLODĚ, LODĚ  sbírka 9
+17
1900-1939 [SBÍRKY] LETADLA, VZDUCHOLODĚ, LODĚ sbírka 96ks pohlednic s vyobrazením letadel z počátků letectví 1914-1937, celkem 27ks, 13ks pohlednic s vyobrazením vzducholodí Zeppelin, zbylých 56ks pohlednic s vyobrazením lodí RU Mariny, část 5ks dopravní Lloyd, kreslené, i fotopohlednice; převážně velmi dobrá kvalita, odhadní tržní cena 15.000Kč
Vyvolávací cena: 6 000  +66,7 %
U:Z | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 10 000 Kč