Aukce 63 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

1957
42 000
221204 - 1930 ČAPEK Josef (1887–1945), kresba tuší na papíru 22
1930 ČAPEK Josef (1887–1945), kresba tuší na papíru 22x30cm, předloha k ilustraci v knize Karla Čapka "Minda, čili o chovu psů", 1. vydání Praha 1930, popis tužkou na kresbě "obrázek 1."- následně v knize otištěno v upravené formě bez "Čech" a "Národ", zarámováno pod sklem, vzadu tužkou Palivec Osov 2a, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 30 000  +40,0 %
U:X | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 42 000 Kč
1958
200 000
221205 - 1930 ČAPEK Josef (1887–1945), kresba tuší na papíru 44
1930 ČAPEK Josef (1887–1945), kresba tuší na papíru 44x30cm, předloha k ilustraci v knize Karla čapka "Minda, čili o chovu psů", 1. vydání Praha 1930, popis tužkou na kresbě "obrázek 2.", zarámováno pod sklem, vzadu tužkou Palivec Osov 2a, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 40 000  +400,0 %
U:X | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 200 000 Kč
1959
11 000
221216 - 1932 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší (2x) nebo tužk
1932 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší (2x) nebo tužkou (4x) na papíru 19x14, resp. 13x9cm, soubor 6ks předloh k ilustracím v knize Karla Čapka "Obrázky z Holandska", 1. vydání Praha 1932, v kartónových paspartách formátu A4, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 5 000  +120,0 %
U:O4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 11 000 Kč
1960
23 000
221214 - 1924 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší na papíru 13x9
1924 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší na papíru 13x9cm, soubor 9ks předloh k ilustracím v knize Karla Čapka "Anglické listy", 1. vydání Praha 1924, v kartónových paspartách formátu A4, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 10 000  +130,0 %
U:O4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 23 000 Kč
1961
20 000
221217 - 1936 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší na papíru 19x1
1936 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší na papíru 19x14, 13x9cm, soubor 5ks předloh k ilustracím v knize Karla Čapka "Cesta na sever", 1. vydání Praha 1936, v kartónových paspartách formátu A4, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 7 000  +185,7 %
U:O4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 20 000 Kč
1962
221218 - 1930 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší na papíru 19x1
1930 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší na papíru 19x14, 13x9cm, soubor 4ks předloh k ilustracím, 1x použita v knize Karla čapka "Výlet do Španěl"", 1. vydání Praha 1930, doplněno neurčenými 3ks, vše v kartónových paspartách formátu A4, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 5 000  +10,0 %
U:O4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 5 500 Kč
1963
221209 - 1942 DVOŘÁK Karel (1893-1950), ženský akt, studie k Poes
1942 DVOŘÁK Karel (1893-1950), ženský akt, studie k "Poesii" litografický tisk 269/I, signováno Karel Dvořák s věnováním "Milému příteli Dr. Karlu Scheinpflugovi", rozměr 20x30cm v paspartě, zarámováno pod sklem, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 2 000
U:X | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1964
221059 -  MAX ŠVABINSKÝ (1873–1962), sestava 11 grafik - autoport
MAX ŠVABINSKÝ (1873–1962), sestava 11 grafik - autoportrétů, každá jiná; vše signováno, v původním obalu, zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
U:O4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
1965
221067 - 1943-1960 MAX ŠVABINSKÝ (1873–1962), sestava 4 grafik na
1943-1960 MAX ŠVABINSKÝ (1873–1962), sestava 4 grafik na listech A3, mj. Fučík; Vrchlický, autoportrét atd.; vše s podpisem
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
1966
221066 - 1960-? JAWA / sestava 4ks schvalovacích návrhů - 1x medai
1960-? JAWA / sestava 4ks schvalovacích návrhů - 1x medaile + 3x reklamní plakáty, v paspartách; velmi zajímavé!
Vyvolávací cena: 1 000  +20,0 %
U:A0 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 200 Kč